Хто, де і чому: як змінились передвиборчі настрої у 70-му окрузі?
У найбільшому мажоритарному виборчому окрузі громада змінила свої уподобання, принаймні через призму трійки фаворитів. За бортом опинився Кеменяш, натомість у Балоги знову погіршився рейтинг, Павлов зміцнив свої позиції. Єдиний, хто за увесь короткотривалий час не змінив свій статус фаворита – Василь Щур. Навпаки – його рейтинг щотижня зростає. Зрештою, наздогнати одноосібного лідера уже не вдасться нікому. Але про все по черзі.
Олександр Кеменяш згідно із соціологічним опитуванням набере 11,2%, а це 8960 виборців. Бютівець веде класичну піар-кампанію – трохи за себе, трохи за політичну маму. Пан Олександр, певно, й не рвався за першою сходинкою рейтингу. Його основним завданням було обійти Полянського газду Івана Дрогобецького. Загалом, йому це вдалося, тож поки сумнозвісні відео із кандидатами напідпитку закінчились.
Вдруге до трійки фаворитів увірвався епатажний перебуванець під домашнім арештом Павло Павлов. Який прагне стати народним, аби отримати недоторканість і продовжити реалізацію старої схеми – шантажувати власників АЗС, деревообробних цехів та й інших підприємців, які вміють заробляти.
Павлов трохи покращив свої рейтинги завдяки якраз безкоштовному паливу від однієї відомої мережі автозаправних станцій, що дозволило здійснити багато поїздок шістьма районами. Ще рейтингу додали пискливі крики Павла через Фейсбук із констатацією мільйонів проблем і жодним запропонованим шляхом їх вирішення. Та попри це він набере 11,4%, які прирівнюються до 9120 голосів. Павлов – третій.
Що ж трапилося з рейтингом Балоги, який канув у лету, власне, як і його наміри загарбати народне багатство – Синевирське озеро? Насамперед зумовлено це абсолютною апатією до колишніх справ, сподіваюсь, колишнього клану. Позаяк, за винятком найстаршого – Віктора Івановича, до Верховної Ради із братів не пройде ніхто. Друга причина зменшення прихильників Івана Івановича – передвиборча бездіяльність кандидата у народні. Жодної агітки, газети чи публічного виступу. Єдине, що пообіцяв пан Балога на зустрічі із лісівниками – кожен отримає по заслугам 22-го липня. Хто, за що і яким чином – найвідоміший політик не пояснив. Мовою цифр – Іван Балога набере 14,6%. А це майже 12000 виборців. Не густо, порівнюючи зі стартом перегонів. Не густо, але факт. У Балоги друга позиція у рейтингу і єдине сподівання на роздачу грошей напередодні виборів.
42,6%, або 34080 жителів 70-го виборчого округу, довіру висловлять Василю Щуру. Він єдиний, хто не розкидувався обіцянками наліво й направо, а не чекаючи виборів, вирішував буденні проблеми поки-що жителів Міжгірщини. Хоча його рейтинг зріс і в інших районах. Позаяк людям набридли пусті слова та нереалізовані плани колишніх верховних депутатів та їх місцевих царьків.
Василь Щур підтримує курс Президента Володимира Зеленського й буде солідарний із його командою у Верховній Раді.
Інші 19,9% голосів у 70-му мажоритарному виборчому окрузі плавно розподілені між іншими кандидатами, які припинили будь-яку діяльність ще минулого тижня.
Решта одномандатних мажоритарних виборчих округів теж має яскраво виражених лідерів.
В окрузі №68 (Ужгород) упевнено виграє депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв. Якщо ще тиждень тому він нога в ногу йшов із Робертом Горватом, то сьогодні його перевага над нардепом складає майже 10 відсотків.
В окрузі №69 (Мукачево) може перемогти Едгар Токар – єдиний представник ЗЕкоманди в регіоні, що зберіг шанси на мандат народного депутата. Молодому політику вдалося у рейтингу обігнати аксакала Віктора Балогу на 13%.
У 71-му впевнено лідирує Валерій Лунченко, який набрав більше половини голосів – 56%. А його найближчий переслідувач Сергій Грабар відстає на майже 30%.
Василь Петьовка – фаворит передвиборчих перегонів у 72-му виборчому у окрузі. Він набрав 38,5%. Вадим Носа другий – 25,6%.
У 73-му окрузі переможе Владіслав Поляк (32,5%). Друга сходинка за Василем Брензовичем – 16,2%
21-го липня на Закарпаття чекають позитивні зміни. Отож, не змарнуйте свого шансу вплинути на розбудову рідного краю – прийдіть і підтримайте свого кандидата!
Павло Андрійканич, журналіст
До теми
- Про комунікацію і посилення соціальної підтримки військових та їхніх сімей говорили у Закарпатській ОВА
- Виноградарі та винороби краю популяризуватимуть закарпатське вино на національному і європейському рівнях
- У новостворених експертних командах немає жодного працівника колишньої МСЕК
- Майже 18 млн грн субвенції із держбюджету отримав Ужгород для безкоштовного харчування учнів 1-4 класів
- Віктор Микита: На Закарпатті розпочали виробництво вітрових турбін нового типу потужністю 5,2 МВт
- Громади Закарпаття можуть подавати заявки на будівництво й ремонт укриттів у школах і профтехучилищах
- Законопроєкт про ринок деревини обговорювали під час щотижневого «Діалогу влади та бізнесу» - ОВА
- Школу та дитячий садок із прифронтової Донеччини планують релокувати на Закарпаття
- Закарпаття долучиться до реалізації пілотного проєкту Мінсоцполітики та ЮНІСЕФ «Трансформація будинку дитини»
- Витяг із Єдиного державного реєстру ветеранів війни відтепер можна отримати в будь-якому ЦНАПі Закарпатської області
- СБУ повідомила про заочну підозру поплічнику рашистів, який ремонтував російську бронетехніку на «Луганській залізниці»
- Незабаром в Ужгороді запрацює ще один магнітно-резонансний томограф - Білецький
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО у 2024 році отримали 186 роботодавців області
- Віктор Микита та Мирослав Білецький оглянули новозведену поліцейську станцію в межах посту «Нижні Ворота»
- Віктор Микита ознайомився з роботою реабілітаційного відділення Обласної клінічної лікарні ім. А.Новака в Ужгороді
- Співробітники поліції Закарпаття вдосконалюють навички ефективної комунікації з ветеранами та ветеранками війни
- Правонаступником МСЕК стали ЕКОПФО (експертні комісії оцінювання повсякденного функціонування особи)
- На Закарпатті прикордонники відзвітували про результати здійснення пропускних операцій у період різдвяно-новорічних свят
- Закарпаття налагоджуватиме партнерство із регіонами Франції
- В ОВА обговорили реалізацію ветеранської політики на Закарпатті за минулий рік і плани на прийдешній
До цієї новини немає коментарів