Упродовж доби на Мукачівщині виникло три пожежі

На місце події виїхали бійці ДСНС місцевої 17-ї державної пожежно-рятувальної частин. О 16:33 пожежу локалізували, а через сім хвилин ліквідували повністю, врятувавши транспортний засіб від повного знищення вогнем.
Пожежею було знищено кабіну та пошкоджено моторний відсік машини.
А о 23:30 до Служби порятунку Закарпаття надійшла інформація, що в м. Мукачево на вулиці Окружній горять вхідні двері квартири міської багатоповерхівки. На місце поспішили два відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Правда, до прибуття професіоналів, місцеві мешканці ліквідували загорання власними силами.
Ліквідацію третьої пожежі проводили надзвичайники 18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева. Повідомлення про загорання надійшло до рятувальників 08 серпня о 01:02. Осередком загорання став дах житлового будинку, що на вул. Потічна в с. Визниця Мукачівського району.
О другій годині ночі пожежу, площею 100 кв. м, локалізували. Ще дві години знадобилася рятувальникам для повної її ліквідації. Вогнем було знищено покрівлю та перекриття на площі 100 кв. м, а також частину наявного там краму.
У всіх трьох випадках травмованих не було. Обставини та остаточні причини виникнення пожеж з'ясовуються компетентними службами. Усього на ліквідації працював 21 чоловік особового складу та шість одиниць основної техніки.
У ДСНС України у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі



До теми
- На Закарпатті з концертною програмою побував військовий оркестр оперативного командування «Захід»
- У Мукачеві поліцейські затримали чоловіка, який намагався вбити сусіда
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- «Фантомні» 1200 пацієнтів – на Закарпатті викрито схему зловживання на понад 9,5 млн грн через неіснуючі маніпуляції
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- На Мукачівщині після позову прокуратури сторони розірвали договір на реконструкцію вулиць, який безпідставно затягували понад 3 роки
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- На Закарпатті шахраї телефонують від імені податківців. Будьте обережні!
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- На Закарпатті відбулися всеукраїнські змагання кінологів
- До 9 років ув’язнення засуджено мукачівця, який жорстоко забив колишню дружину до смерті
- У Мукачеві судитимуть іноземця за обвинуваченням у зґвалтуванні неповнолітньої та перевезенні дитячої порнографії
- На Закарпатті готуються до масштабної всеукраїнської події, що поєднає моду, розвиток талановитої молоді та підтримку українських захисниць
- Від початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 109 водіїв
- Іноземець, який підозрюється у зґвалтуванні неповнолітньої у Мукачеві і надалі залишатиметься під вартою
- За матеріалами поліції Мукачева засуджено зловмисника, який погрожував цивільній дружині та тяжко травмував її батька

До цієї новини немає коментарів