Шахраї щоразу стають винахідливими: закарпатців дурять, продаючи породистих тварин

Шахраї щоразу стають винахідливими: закарпатців дурять, продаючи породистих тварин
Лабрадор ретривер, померанський шпіц, алабай, кіт мейн кун за 1-2 тисячі гривень – такими оголошеннями кишить Інтернет простір.

 

Найлегше «розводити» людей на сайтах з оголошеннями. Спокусившись на доступну ціну та гарного породистого домашнього улюбленця, закарпатці втрачають пильність. 

А винахідливі шахраї вигадали ще один спосіб, як виманити гроші. Побутова техніка, хутряні вироби, оренда житла, телефони – все це вже давно входить в ТОП «розводняків». А от до тварин шахраї добрались не так вже й давно.

Віддати 15-20 тисяч гривень за песика, погодьтеся по кишені далеко не всім. Тому на оголошення де ціна за породистих тваринок менша майже в 2 рази великий попит. Зазвичай шахраї виманюють передплату, а якщо виходить то й всю суму одразу і, звісно ж, зникають.

Щоб не потрапити на гачок аферистів потрібно звернути увагу на інші оголошення продавця та на те коли була створена сторінка. Якщо профіль створений в цьому ж місяці цього року і весь наповнений дешевими оголошеннями продажу, скоріш за все перед вами шахраї.

Якщо у вас вимагають передоплату, не надсилайте її. Якщо ви обираєте домашнього улюбленця, все одно з ним варто «познайомитись», а тільки потім купувати. Тож про якісь передоплати і мови не може йти. Будьте готові до психологічного тиску збоку продавця. Наприклад, «цуценя вже дивились. Завтра його приїдуть забрати, але якщо ви надішлете передоплату, я притримаю це цуценя саме для вас». Цей прийом старий та перевірений. Людині не залишають вибору, і в стресовому стані маніпулюють нею. Якщо ви почуєте подібні пропозиції, не варто в них вірити.

Ну і вреші-решт всі оголошення з «доставкою тварин у будь-яке місто» України теж чистої води шахрайство. Ви тільки уявіть, яким чином цю тварину транспортуватимуть поїздом, хто за нею буде наглядати та інше. Звісно ж, ніхто не буде насправді передавати вам цуценя чи кошеня поїздом.

Можна знайти навіть собачок задарма. Легенда завжди однакова. Господарі терміново переїжджають і улюбленця, якого щойно купили, взяти з собою не можуть, тому готові просто віддати в добрі руки. Але будьте готові, що вони попросять певну суму грошей за транспортування тваринки до вас, та ще й символічну плату якихось 100-200 гривень.

Найчастіше продають за шахрайськими схемами лабрадорів ретриверів, померанських шпіців, французьких бульдогів та хаскі. А також екзотичних кішок, типу мейнкунів.

Тож будьте обережними та не потрапляйте на гачок шахраїв.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів