На Міжгірщині відбувся фестиваль спорту та здорового способу життя

На Міжгірщині відбувся фестиваль спорту та здорового способу життя
За три дні з пятниці 16-го серпня по неділю 18-го серпня в селі Негровець Міжгірського району відбувся фестиваль спорту та  здорового способу життя  «Вершина».

 

Подія відбулася з нагоди створення та відкриття спеціалізованого спортивного майданчика, який став рушійною силою об'єднання жителів села Негровець та навколишніх сіл з єдиною метою: створення унікальної спортивної інфраструктури

для розвитку молоді та реалізації її потенціалу.

Молоді атлети-жителі Тереблянської долини об’єднали місцевих жителів, долучили до реалізації свого задуму підтримку українських, закордонних організацій та об'єднали молодь західної України на спортивному святі.

У ході фестивалю, який тривав три дні, відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, на якому українська молодь продемонструвала свої фізичні напрацювання з підтягування на перекладині, віджимання від брусів, підлоги та інших.

Окрім цього атлети продемонстрували вражаючий показовий виступ для мотивації молоді до занять спортом, та відсвяткували завершення першого дня фестивалю тематичною українською вечіркою.

Основну частину другого дня фестивалю зайняв похід на гору Тяпіш, під час якого учасники побачили неймовірну красу закарпатського краю. Завершенням дня став перегляд мотиваційного фільму під відкритим небом.

Третій день фестивалю зібрав всіх активних жителів Тереблянської долини на спортивному святі. 

Молоді спортсмени змагалися в різних індивідуальних та командних номінаціях, як от штовхання ядра, підняття гирі, футбольна майстерність, перекидання шини тощо.

Найстарші учасники змагались у грі в шашки. Наймолодші боролись в номінаціях стрибки в мішках, кидання на

влучність, присідання, стрибки на стрибалці та інших.

Організатори планують щорічно проводити подібні заходи! Адже на плечах української молоді тримається майбутнє цілої країни! Тому молодь повинна докладати власних зусиль до реалізації мети!

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

20 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів