Мукачівське кафе сплатить понад 240 тисяч гривень штрафу за нелегальне використання музики

Мукачівське кафе сплатить понад 240 тисяч гривень штрафу за нелегальне  використання  музики
Суд встановив, що музика у кафе використовувалася неправомірно, тобто без отримання дозволу та сплати роялті.

 

Господарський суд Закарпатської області задовольнив позов  про стягнення 242 046 гривень компенсації за порушення майнових авторських прав у одному з мукачівських кафе.

Позов до суду було подано Організацією колективного управління авторськими та суміжними правами (ОКУАСП, партнерська організація УЛАСП) в інтересах приватного підприємства «Світова музика».

Підставою для подання позову стало проведення контрольного прослуховування у приміщенні кафе в липні 2016 року. Тоді представником ОКУАСП було зафіксовано використання у закладі пісень «Papi» у виконанні Дженніфер Лопес, «If It Ain't Love» у виконанні Джейсона Деруло та «Can't Remember To Forget You» у виконанні Шакіри та Ріанни.  

В ході розгляду справи відповідач, що здійснює господарську діяльність у кафе м. Мукачево не надав доказів правомірності використання зафіксованих музичних творів. Тому суд констатував, що використання музичних творіву закладі відбувалося без дозволу відповідного правовласника та без сплати авторської винагороди.

Cуд задовольнив вимогу позивача стягнути компенсацію у розмірі 42 мінімальні заробітні плати (80 682 грн) за кожне порушення, загалом –242 046 грн. При цьому в матеріалах справи зазначається, що коефіцієнт 42, застосований позивачем, знаходиться в нижній частині шкали допустимої компенсації (від 10 до 50 000 мінімальних заробітних плат, пункт «г» частини другої статті 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права»).

Повний текст рішення господарського суду Закарпатської області у справі № 907/291/19 опубліковано у єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/Review/83698302#.

УЛАСП

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

28 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів