Поради для жінок із жирним типом шкіри обличчя

Поради для жінок із жирним типом шкіри обличчя
Зберігайте, щоб не загубити.

 

Мити, але не витирати

Ви повинні мити обличчя кілька разів на день, але не можна терти його, поки воно не стане червоним. Може здатися, що вам потрібно позбавити свої пори від бруду і пилу, що зібрався за день, але це може тільки погіршити ваш стан. Натомість під час миття ніжно помасажуйте обличчя м'якими круговими рухами.

Скористайтеся перевагами паперових серветок

Матуючі серветки добре видалять будь-який жир з вашого обличчя. Краще використовувати їх для очищення обличчя замість вологих серветок, оскільки вони безпечні для вашої шкіри і дозволяють виглядати так само бездоганно, як і раніше, без необхідності повторного нанесення макіяжу.

Використовуйте тільки певні продукти для догляду за шкірою

Існує безліч засобів для догляду за шкірою, які нібито безпечні для жирної шкіри. Важливо, щоб ви провели свої дослідження, перш ніж погодитися щось використовувати. Вам треба знайти те, що не буде забивати пори і не буде містити олії.

Марка, яку ви обираєте, має також містити активні інгредієнти, наприклад, сірку або саліцилову кислоту, оскільки вони дуже допоможуть вашій шкірі. Рекомендується також використовувати маску для обличчя, принаймні, один раз на тиждень, щоб зберегти чистоту пір.

Щоденні вправи

Основною причиною жирної шкіри є стрес, тому щоденні фізичні вправи можуть допомогти вам позбутися цієї проблеми. Доведено, що заняття спортом допомагають позбавити ваш розум від тривожних думок і дають вам перепочинок після напруженого дня.

Крім того, для жирної шкіри корисно пітніти. Тим не менше, перед тим як піти зі спортзалу, рекомендується завжди обполіскувати обличчя, оскільки піт, що залишився, може викликати у довгостроковій перспективі ще більше проблем.

Використовуйте зволожуючий крем

Ви можете подумати, що через те, що ваша шкіра жирна, ви не повинні зволожувати її, але насправді все навпаки. Дуже важливо, щоб ви щодня зволожували шкіру, оскільки це допоможе захистити її від впливу зовнішніх факторів, які можуть викликати роздратування.

Якщо ви надмірно використовуєте засоби для видалення жиру, не поповнюючи природну вологу, ваша шкіра може стати сухою і червоною. Зрештою ваша шкіра буде виробляти ще більше жиру, що не відповідатиме очікуваному результату.

Позбавтеся бажання торкнутися вашого обличчя

Дотики до обличчя можуть бути шкідливими для жирної шкіри. Ваші руки вкриті брудом і бактеріями, навіть якщо ви цього не бачите. Коли ви торкаєтеся свого обличчя, ви переносите їх на шкіру, і це призводить до більш інтенсивного вироблення жиру.

Вибір макіяжу є ключовим фактором

Існує так багато різних марок косметики, що може бути важко вибрати ту, яка підходить саме для вашої шкіри. Важливо звернути увагу на те, щоб вона не містила олій. Великим плюсом буде вміст саліцилової кислоти, яка є активним компонентом багатьох продуктів для догляду за шкірою, які скорочують кількість жиру.

Ваша дієта може вплинути на стан шкіри

Є певні продукти, які можуть викликати надмірне виробництво жиру на обличчі, тому, напевно, у ваших інтересах уникати або скорочувати їх вживання. Вам слід уникати кофеїну, алкоголю, жирної їжі.

Натомість слід зосередитися на вживанні у їжу таких продуктів: шпинату, лимонів і темного шоколаду. Крім того, потрібно регулювати щоденне споживання води, щоб забезпечити організм достатньою кількістю рідини.

Завжди знімайте макіяж перед сном

Зняття макіяжу перед сном має стати звичкою. Накопичення бактерій і інших шкідливих токсинів може забруднити пори і викликати подразнення шкіри. Це працюватиме проти вас у боротьбі з її жирністю. При цьому важливо переконатися, що засіб для зняття макіяжу також не зашкодить цьому процесу.

Не забувайте про сонцезахисний крем

Потрібно пам'ятати, що сонце висушує шкіру і пошкоджує її природний захисний бар'єр. Є сонцезахисні креми, призначені саме для людей, які страждають від цього стану. Немає жодних причин, через які ви повинні відмовитися від використання сонцезахисного крему.

Ukr.Media

 

30 вересня 2019р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів