Дзюдоїсти ужгородської ДЮСШ 1 – кращі в командному заліку краю

5 жовтня в Ужгороді пройшов чемпіонат Закарпатської області з дзюдо серед кадетів 2003-2005 рр.н. Змагання носили характер відбіркових для участі в чемпіонаті України. Найчисельнішою командою на чемпіонаті була команда ужгородської ДЮСШ 1. Також приймали участь спортсмени обласної і районної спортшкіл та борці з Іршави. У неофіційному командному заліку дзюдоїсти ДЮСШ 1 посіли перше командне місце, виборовши 12 медалей різного ґатунку.

Чемпіонами області у складі дружньої ужгородської команди стали Камінський Андрій (вагова категорія 46 кг), Міхтонюк Іван (50 кг), Поляк Юрій (55 кг), Грицик Станіслав (60 кг), Мілюченко Андрій (73 кг).

Трішки не дотягнули до найвищої сходинки п’єдесталу і задовільнились срібними нагородами Матьовка Артем (50 кг), Вербич Валентин (55 кг), Субота Іван (60 кг), Мілюченко Олексій (66 кг).

Бронзовими призерами чемпіонату області стали Гроскопф Олександр (60 кг), Тимошкин Артур (66 кг) та Какабадзе Іван (73 кг).

Слід зазначити, що з 12 спортсменів ДЮСШ 1, які виступали на змаганнях, усі вони вибороли нагороди.