Мало спите? Читайте, чим небезпечний хронічний недосип

Мало спите? Читайте, чим небезпечний хронічний недосип
Сон менш ніж чотири години вважається шкідливим для здоров'я серцево-судинної системи людини. Нестача сну може збільшувати частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і секрецію гормону адреналіну — всі ці показники є чинниками ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

 

Разом з тим, нове дослідження показало, що люди, які сплять понад вісім годин на добу, також стикаються з більш високим ризиком виникнення серцевих недуг. У ході дослідження фахівці розглянули 392 164 дорослих респондентів, і за 13-річний період 711 осіб померли від серцево-судинних захворювань.

Медики встановили, що ризик розвитку серцево-судинних захворювань був вищий на 50% для тих, хто спав менш ніж чотири години на добу, у порівнянні з учасниками, які спали від чотирьох до восьми годин.

Проте, люди, які спали понад вісім годин на добу, мали на 28% більше високий ризик розвитку хвороб серця. При чому жінки частіше ставали жертвами цього ризику, ніж чоловіки. Поки що вчені не можуть точно сказати, чому надлишок сну підвищує ймовірність виникнення серцевих захворювань.

Ukr.Media

 

25 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів