Цікаво знати: як позбутися жирного блиску шкіри?

Цікаво знати: як позбутися жирного блиску шкіри?
Зберігайте, щоб не загубити.

 

Використання тонера

Тоніки використовують не усі жінки, оскільки більшість із цих засобів можуть пересушувати шкіру. Але для тих, у кого є надлишок шкірного жиру, вони справжня знахідка. Просто знайдіть безспиртовий продукт, який підходить саме вам, і використовуйте його після вмивання, щоб кожен ранок починати з чистого аркуша.

Регулярне відлущування

Жирна шкіра легше накопичує омертвілі клітини. Тому відлущування — ключ до підтримки чистоти вашого обличчя. Ніжний, хімічний ексфоліант (наприклад, саліцилова кислота) допоможе видалити будь-який поверхневий жир і зробити шкіру більш гладкою і матовою.

Завжди зволожуйте шкіру

Факт: навіть жирна шкіра інколи зневоднюються. Багато жінок не використовують зволожуючий крем у своєму догляді, щоб не посилювати проблему жирного блиску, але насправді це тільки змушує вашу шкіру виділяти ще більше жиру, щоб компенсувати його нестачу. Використовуйте безліпідні формули або легкі гелі, щоб отримати необхідне зволоження і при цьому не псувати макіяж.

І не забудьте повністю змінити спосіб нанесення крему. Більшість людей починають з центру обличчя і направляються до країв. Це призводить до того, що велика частина вашого крему припадає на Т-зону, яка схильна до жирності. Натомість, почніть по периметру обличчя і продовжіть свій шлях до центру.

Промокайте шкіру

Промокайте шкіру перед нанесенням макіяжу. Тепер, коли ваше обличчя зволожене, видаліть зайвивий жир або крем, промокнувши матуючим серветками шкіру. Так ви отримуєте рівне полотно для застосування тонального крему (і більш тривалий термін його дії).

Використовуйте праймер

Ви вже знаєте, як підготувати шкіру до нанесення макіяжу з допомогою праймера. Він також ефективний на завершальному етапі. Після основи нанесіть невелику кількість праймера на Т-зону, щоб зменшити блиск і зафіксувати макіяж. Не додавайте собі віку ще одним шаром пудри.

Вибирайте макіяж з розумом

Уникайте засобів з ефектом сяйва і блиску. Це стосується тіней, хайлайтерів або бронзера, у яких забагато мерехтіння. Натомість шукайте ключові слова, такі як «без жиру», «матовий» або «напівпрозорий», і вибирайте порошки, гелі і легкі рідини замість кремів.

Ukr.Media

 

01 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів