Цікаво знати: як захистити організм від стресів

Цікаво знати: як захистити організм від стресів
Зберігайте, щоб не загубити.

 

Сльози — помічник у боротьбі з наслідками стресу

Так вже влаштовано природою: для виходу негативних емоцій, людина має можливість плакати. Саме плач дозволяє в більшості випадків зменшити негативний вплив стресу на організм. Тому соромитися сліз не потрібно.

Фізична активність кожного дня

Щоденні заняття спортом, пробіжки допомагають перейти мозку з негативної інформації на фізичну втому, отриману під час занять. Саме спортивні заняття знижують шкідливі наслідки від отриманого стресу. Гарним помічником у протистоянні стресовій ситуації є також заняття йогою.

Визначення причин, що призводять до стресу

Проведіть аналіз ситуацій, які призводять до стресових ситуацій. Відчуйте як ваше тіло реагує на конкретну ситуацію. Так вам буде легше запобігти саме тим діям, які можуть зруйнувати здоров'я. Не зайвим також стане відвідування психолога.

Навчіться розслаблятися

Отримавши сплеск негативних емоцій, спробуйте від них позбутися, наприклад, прийнявши ванну з гарячою ароматною водою. Для когось кращим способом розслабитися може стати прогулянка верхи на коні, а комусь достатньо голосно заспівати пісню. Головне в такій ситуації — позбутися негативних емоцій.

Ukr.Media

 

06 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів