На Закарпатті депутати просять в уряду гроші на об’їзну автодорогу до пункту пропуску "Лужанка"

На Закарпатті депутати просять в уряду гроші на об’їзну автодорогу до пункту пропуску "Лужанка"
На позачерговій листопадовій цьогорічній сесії депутати прийняли рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», яке скерували до Кабінету Міністрів України та народним депутатам України від Закарпатської області. Його мета ? подальша розбудова прикордонної та придорожньої інфраструктури краю.

 

Так, у документі зазначається, що депутатський корпус Закарпатської обласної ради неодноразово порушував перед центральними органами виконавчої влади питання щодо невідкладного фінансування будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Берегово та с. Астей до міжнародного пункту пропуску «Лужанка», розташованого на кордоні з Євросоюзом.

Об’їзна автомобільна дорога дасть можливість збільшити транзитний потік вантажів, сприятиме подальшому розвитку економіки краю та забезпечить оптимальне транспортне сполучення між країнами Європи та Україною. Реалізація проекту будівництва об’їзду м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка» є одним із пріоритетних питань у рамках розбудови дорожнього потенціалу західного регіону України та зміцнення добросусідських відносин між Україною та Угорщиною.

Відповідно до Рамкового договору між Урядом України та Урядом Угорщини про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, ратифікованого Законом України № 1978 – VIII від 23.03.2017 (дата набрання чинності для України – 02.06.2017), Уряд України приймає кредитну лінію на умовах пов’язаної допомоги і, діючи відповідно до своєї правової системи і міжнародних зобов’язань, підтримує реалізацію цієї рамкової програми кредитування на умовах пов’язаної допомоги. Загальний обсяг кредитної лінії на умовах пов’язаної допомоги, за рахунок якої фінансуються проекти у рамках цього Договору, не перевищує 50 мільйонів євро (п’ятдесят мільйонів євро).

«Враховуючи зазначене вище, просимо вжити заходів щодо розв’язання на урядовому рівні питання фінансування будівництва та початку робіт об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка», а також прискорення реконструкції останнього», - наголошується у Зверненні.

Виконавчий апарат облради Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів