Ужгородські школярі переглянули фільм у рамках Docudays

Ужгородські школярі переглянули фільм у рамках Docudays
Це чудова ініціатива!

 

«Колір фасаду – синій» – фільм із такою назвою показали сьогодні в Ужгородській міськраді для учнівського врядування міста «КОРЗО» в рамках XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Школярів привітала секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, яка відзначила активність управління освіти у залученні молоді до творчих проєктів.

Начальниця управління освіти Наталія Мухомедьянова наголосила на важливості фестивалю, який дає змогу учням пізнавати нове та обмінюватися думками.

Участь у заході взяв і головний архітектор міста Олег Боршовський, аби фахово подискутувати про побачене у фільмі після його завершення, адже головна тема картини «Колір фасаду – синій» (режисер Олексій Радинський) – доля творіння Флоріана Юр’єва – архітектора, художника, скрипкового майстра й поета, який на 90-му році життя, щоб урятувати свій авторський архітектурний проєкт – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.

Координаторка учнівського врядування «Корзо» Марія Симкович розповіла історію фестивалю, а також додала, що цьогоріч він через запитання «Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» розмірковує над тим, які нові можливості відкриваються для дослідження реальності і які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі. Школярі активно обмінювалися думками та емоціями від побаченого.

Окрім переглядів фільмів, також фестиваль передбачає цікаві обговорення, правоосвітні заходи, виставки тощо. Зокрема, ужгородські школярі вже переглянули фільми «Райдужні діти: портрет Еліки» та «Понад Стіксом», «Неспокій», «Без статусу. Україна», «Чемпіонка», для вчителів та учнів Ужгорода провели дводенний семінар «Кібербулінг у житті сучасного підлітка та права людини».  

Джерело: пресслужба Ужгородської міської ради 

 

28 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів