Шпаргалка: вправи для очей, які допоможуть розслабити м'язи

Шпаргалка: вправи для очей, які допоможуть розслабити м'язи
Пропонуємо найпростіші вправи для очей (а саме для тренування очних м'язів), які можна виконувати і вдома, і під час робочої перерви

 

Швидке моргання

Якщо виконувати цей простий рух очима протягом двох хвилин, але регулярно, це сприятиме значному поліпшенню живлення судин очей, завдяки стимуляції кровообігу.

Мружитися корисно

Сильно примружтеся і затримайтеся в такому стані протягом 5 секунд. Після чого відкрийте очі якомога ширше. Якщо ви будете робити таку зарядку для очей з 8-10 повторень щодня, ви відмінно потренуєте очні м'язи і безпосередньо м'язи повік. А також дасте своєму зору необхідний відпочинок.

Картина

Якщо ви втомилися, довгий час провели за комп'ютером або відчуваєте, що вам некомфортно дивитися на світ, це може свідчити про те, що вашим очам потрібна допомога і підтримка, причому терміново. Тому просто розслабтеся. Закрийте їх і, проявивши уяву, подумки намалюйте яку-небудь приємну заспокійливу картину.

Вісімка

Вправа особливо необхідна людям, які вже мають перші ознаки короткозорості. Виконується вона дуже просто: подумки зіницями намалюйте 7-8 вісімок.

Міняємо фокус

Для тренування очей і виконання вправи вам потрібно сісти обличчям до вікна. Витягнути руку вперед так, щоб відстань від долоні до очей дорівнювала 30 сантиметрам. А потім переводити погляд з вказівного пальця руки на вікно і назад. Принципово важливо робити це якомога різкіше.

Всі ці вправи можна виконувати як здоровим людям, так і тим, у кого діагностовано короткозорість, з метою призупинити прогресування стану. Щоправда, тут є деякі обмеження, про які варто знати. Гімнастику не варто практикувати людям, які мають запальні захворювання очей (особливо в гострій формі). І при відшаруванні сітківки або ризику виникнення такої проблеми (посилення кровообігу може стати каталізатором розвитку захворювання). А також після проведених оперативних втручань на очах, яким би не був їх характер до закінчення вказаного лікарем реабілітаційного періоду. Річ у тому, що для того, щоб процес загоєння відбувався легко, в цей період очам необхідний спокій.

В інших же випадках, коли діагностованих проблем із зором не спостерігається або ж вони обмежуються нічим не ускладненою короткозорістю, гімнастика для очей стане найбільш природною фізіологічною профілактикою прогресування зниження зору.

Джерело: Ukr.Media

 

08 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів