Внесок Закарпатської митниці в держбюджет у 2019-му – майже 7,6 млрд гривень

Внесок Закарпатської митниці в держбюджет у 2019-му – майже 7,6 млрд гривень
Протягом грудня Закарпатською митницею перераховано до Державного бюджету майже 662 млн. грн. Про це повідомив напередодні під час підсумкової наради Віктор Іванус – в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби та зазначив, що загалом протягом року митницею спрямовано до скарбниці держави 7 млрд 594 млн грн податків та митних платежів.

 

Під час наради йшлося й про підсумки роботи в напрямку боротьби  з контрабандою та митними правопорушеннями. Зокрема, співробітниками Закарпатської митниці ДФС виявлено та припинено 4667 порушень митних правил. Вартість вилучених предметів правопорушення становить більше 139 млн грн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року кількість заведених справ зменшилась на 22,02%, проте збільшилась вартість предметів порушень митних правил  19,63%.

Виконуючий обов’язки керівника митниці звернувся до начальників митних постів, аби ті посилили співпрацю з суміжними сторонами і забезпечили швидкий перетин кордону громадянами, які будуть повертатися після свят в країни Європейського Союзу.

Віктор Іванус подякував колективу та попередньому керівництву митниці за плідну роботу протягом року та побажав усім у Новому році: миру, добра та злагоди. – Нехай 2020 рік стане роком здійснення найзаповітніших бажань. Бажаю вам натхнення в роботі, благополуччя, затишку та сімейного добробуту, – наголосив в.о. начальника Закарпатської митниці Держмитслужби.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 грудня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів