Як підібрати ідеальний аромат саме для себе — корисні поради

Як підібрати ідеальний аромат саме для себе — корисні поради
Звичайно, запах — це важлива складова під час вибору парфуму. Однак це не єдиний критерій, який ви повинні враховувати.

 

Кожній людині — свій парфум

На думку експертів, деяким людям певні парфуми підходять більше, ніж інші. Багато в чому це визначається вашим стилем і вашими власними уявленнями про себе. Було б помилково думати, що жінці сподобається будь-який парфум. Це не обов'язково так. Існує кілька простих правил, які допоможуть тим, хто цікавиться, як підібрати ідеальний аромат.

Провести власне дослідження

Перше, що потрібно мати на увазі: вам необхідно провести певне дослідження. Є багато різних способів, які допомагають знайти власний ідеальний аромат. Не дарма парфумерна промисловість є багатомільярдною індустрією. Тим не менше важливо діяти обережно і переконатися, що ви робите правильні кроки, щоб серед різноманіття представлених варіантів вибрати саме той, який вам відповідає. Подумайте про характерні запахи у вашому житті, які ви знаєте і полюбляєте, оскільки вони стануть важливою підказкою, коли мова заходить про пошук ідеального аромату для вас. Ви можете зайти в інтернет і знайти запахи, які містять певні ароматичні інгредієнти, які вам подобаються. Ви також можете вирушити до косметичного магазину і запитати, які варіанти парфуму з представлених схожі на те, що ви шукаєте.

Гарненько вивчити самого себе

Вам потрібно з'ясувати, які особливості аромату вас особливо цікавлять. Ви повинні розуміти, що деякі види парфумів зберігають запах довше, ніж інші. Переконайтеся, що ви розглядаєте натуральні аромати і не лише такі. Ви повинні випробувати весь спектр парфумерних складових, щоб вибрати ті, які найбільш прийнятні для вас. Не бійтеся пробувати нові речі, оскільки це цілком може бути шлях до відкриття того, що ви любите, і виявлення нових ароматів, про які ви ніколи не знали раніше. Переконайтеся, що ви думаєте про різні ідеї, які можуть допомогти вам вибрати правильний аромат. Обов'язково використовуйте тестери, які вам доступні. Проведіть деякі дослідження заздалегідь, щоб спробувати знайти те, що є найбільш привабливим для вас. Так ви зможете рухатися вперед, знаючи власні уподобання. Якщо ви зможете знайти ідеальний парфум, який доповнить ваш образ, це підвищить вашу впевненість у собі і привабливість.

Правильно пробуйте зразки

Тепер вам потрібно переконатися, що ви підбираєте запахи правильно. Це ключ до вибору потрібного аромату. Кращий спосіб зробити це, як пропонують експерти, — спочатку розпорошити парфум на шкіру, а потім понюхати його. Це чудовий спосіб переконатися в тому, що ви підберете для себе правильний аромат. Аромати чутливі до хімії тіла, тому однаковий парфум може пахнути абсолютно по-різному на вас і іншій людині. Ось чому необхідно абсолютно все робити правильно. Ви повинні пробувати аромат не у флаконі, а на власній шкірі. Не потрібно думати, що це незначна дрібниця. Завдяки такій простій дії ви зможете оцінити аромат зовсім з іншого боку. З тієї ж причини не купуйте парфум, аромат якого пробували на іншій людині. Не виключено, що для вас це не найкращий вибір.

Джерело: Ukr.Media

 

04 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів