Смертельна ДТП в Тячеві: коментар поліції та лікаря (ВІДЕО)

27 січня, правоохоронці отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в місті Тячів.
Як з’ясували правоохоронці, о 12:15, рухаючись по вулиці Польовій, водій вантажівки «ЗІЛ» допустив зіткнення з потягом, який їхав з села Буштино до Тячева. На нерегульованому залізничному переїзді водій вантажівки, 57-річний мешканець села Добрянське, не зупинився на забороняючий сигнал світло-звукової сигналізації.
Внаслідок ДТП водій та пасажир вантажного авто, 45-річний тячівець, загинули на місці події. Ще одного пасажира вантажівки, 25-річного чоловіка, госпіталізовано.
Попередня правова кваліфікація події – частина 3 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті кількох осіб).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Одна людина загинула та ще одна травмувалася внаслідок нічної ДТП в Ужгороді
- Поліцейські Тячівщини затримали зловмисника, який побив пенсіонерку
- Перевозили в мікроавтобусі під будматеріалами: поліція Рахівщини викрила схему переправлення осіб через кордон
- Вогнеборці Тячівщини запобігли поширенню полум’я на житловий будинок
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- На Закарпатті СБУ і Нацполіція блокували ще два незаконні «трансфери» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- Поліція Тячівщини розслідує побиття хлопця у селі Широкий Луг – за фактом відкрито кримінальне провадження
- Поліція Тячева розслідує ДТП за участі мопеда та авто: травмовані двоє підлітків
- На Тячівщині рятувальники ліквідували пожежу автобуса
- На Тячівщині судитимуть чоловіка, який напідпитку намагався вбити сусіда
- На автозаправці на Закарпатті виявили 9-річну дитину-жебрачку: служби не побачили проблеми
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- 15 років ув’язнення за зґвалтування 12-річної падчерки - на Закарпатті прокурором доведено вину насильника
- У Тячеві запрацювала інклюзивна кондитерська-кав’ярня «Шоколад»
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Тячівщині будують новий дитсадок: об’єкт відвідали представники ПРООН
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один трансфер ухилянтів за кордон
- На Тячівщині поліція затримала підозрюваного у заволодінні скутером місцевої жительки
- 28-річна закарпатка народила восьму дитину у "швидкій"

До цієї новини немає коментарів