Кукурудза, джинси та ікра з Угорщини – товари, якими закарпатець поповнив склади митниці

Кукурудза, джинси та ікра з Угорщини – товари, якими закарпатець поповнив склади митниці
Напередодні, 26 лютого 2020 року, на митний пост «Косонь» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав мікроавтобус «Mercedes Vito» з українською реєстрацією. Керував транспортним засобом громадянин України, мешканець Закарпатської області, який слідував у приватних справах з Угорщини в Україну.

 

Для проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». Своїми діями громадянин заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадянина працівники митниці виявили 90 кг посівної кукурудзи, 56 пар джинсів різних розмірів. Крім того, митники виявили приховані в тайниках 135 банок з ікрою по 500 грам в кожній.

Наразі складено протокол про порушення митних правил за трьома статтями Митного кодексу України та, до рішення суду, вилучено 90 кг кукурудзи, 56 пар джинсів та 135 банок ікри, а також автомобіль вартість якого майже 221 тис. грн.

Закарпатська митниця Держмитслужби

 

27 лютого 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів