В обласній бібліотеці представили результати майстерні «Втілити спонтанне, уявне»

В обласній бібліотеці представили результати майстерні «Втілити спонтанне, уявне»
10 березня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбулась презентація напрацювань учасників воркшопу «Втілити спонтанне, уявне» та художника Данила Ковача.

 

Впродовж минулого тижня всі охочі могли взяти участь у майстерні від художника Данила Ковача, яка працювала в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей», що реалізується в рамках програми Tandem Ukraine. Учасники майстерні під керівництвом митця працювали над колективним твором мистецтва за художнім методом оп-арту (оптичне мистецтво). 40 учасників майстерні спільно малювали на одному триметровому полотні із заплющеними очима без будь-яких думок чи асоціацій та ще й не відриваючи руки від полотна. А опісля художник упорядковував цей «колективний хаос».

Колективний твір можна побачити у читальній залі бібліотеки. Під час презентації роботи Данило Ковач висловив подяку учасникам та бібліотеці за участь у такому перформансі та визнав, що для цього це був важливий і цікавий досвід співпраці. 16 березня о 17:00 в головній книгозбірні Закарпаття відбудеться презентація третього і заключного воркшопу в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей», на якому художниці з Києва створюватимуть текстильну книгу.

Євгенія Напуда

 

10 березня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів