Закарпатці у 2020-му вже сплатили понад 72 млн грн збору на армію

Закарпатці у 2020-му вже сплатили понад 72 млн грн збору на армію
На потреби українського війська платники податків Закарпатської області спрямували 72,4 млн грн військового збору впродовж січня-березня 2020 року. Надходження платежу перевищило сплату першого кварталу минулого року на 5,2 млн грн, або 107,7 відсотків. У березні цього року наші краяни сплатили 23,5 млн грн цього збору.

 

Фахівці органів ДПС Закарпаття переконані, що стабільне надходження військового збору – результат відповідальної позиції працедавців нашого краю. Адже вони, гідно оплачуючи роботу своїх працівників, своєчасно перераховують податкові платежі. Відтак держбюджет стабільно отримує кошти для підтримки армії.

Варто пам’ятати, що лише той, хто працює офіційно й отримує легальні доходи, сплачує відрахування на потреби армії, так як військовим збором оподатковуються доходив, в тому числі у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів.

Довідково: військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Відділ комунікацій

ГУ ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

15 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів