Шия і декольте: найчастіші помилки, які допускають жінки доглядаючи за цими ділянками шкіри

Якщо шия і декольте обділені в догляді, це позначиться на зовнішньому вигляді вже незабаром. Ось найчастіші помилки, які роблять представниці прекрасної статі.

 

Тональний крем або бронзатор

Найчастіше ці засоби не наносяться на шию і область декольте. Виходить сильний контраст, коли обличчя виходить темніше. Виглядає жінка в такому разі м'яко сказати неприродно і смішно. Шия вступає в контраст з обличчям і виглядає неприродно блідою. Звичайно, це зовсім не прикрашає будь-яку жінку.

Очищення

Оскільки на шиї сальних залоз дуже мало, то засіб для очищення повинен відповідати сухій шкірі. Він дозволить провести очищення максимально дбайливо. Більша частина жінок не очищає шкіру на шиї і області декольте зовсім або використовує такий засіб, як і для шкіри обличчя. Від цього шкіра починає сохнути і лущитися.

Тонік

І область декольте, і шия потребують тонізації та зволоження. Це допоможе як можна довше тримати ніжну шкіру в тонусі і дати їй необхідну вологу. Опитування показало, що 80 відсотків жінок взагалі не застосовують тонік для шкіри шиї і декольте. З-за цього шкіра недоотримує вологу і починає старіти.

Маски

Всі маски, які дівчата застосовують для омолодження обличчя, необхідно використовувати для області декольте та шиї. Тонка шкіра в'яне раніше, ніж на обличчі. Якщо не використовувати маски для цих місць, то в'яла шия і складки відразу ж скажуть про ваш вік.

Масаж

Масаж застосовується для розслаблення лицьових м'язів. Деякі жінки забувають, що починається масаж з шиї, бо від неї залежить відтік лімфи. Якщо він слабкий, то з'являються мішки під очима і одутлість обличчя. Протираючи обличчя кубиками льоду, варто торкнутися шиї і області декольте. Подякою стане пружна шкіра на цих місцях.

Захист від ультрафіолетових променів

У весняно-літній період багато жінок вважають за краще носити відкритий одяг. Дуже часто в таких речах відкрита область декольте. Однак, наносячи крем для захисту від ультрафіолетових променів на шкіру обличчя, дівчина забуває про відкриті зони декольте і шиї. Сонячні промені насамперед потрапляють саме на цю область. Це призводить до передчасного старіння шкіри.

Джерело: Ukr.Media

 

22 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів