Чемпіонат та Кубок відновиться 6 червня?

Чемпіонат та Кубок відновиться 6 червня?
За ініціативи УАФ відбулася розмова функціонерів УАФ, УПЛ, ПФЛ та Всеукраїнської професійної спілки «Футбол України» з представниками всіх трьох професіональних ліг.

 

«Сьогодні є всі передумови сподіватися, що наша країна пережила пік пандемії коронавірусу COVID-19, — відзначив у вітальному слові перший віце-президент УАФ Олег Протасов. — Принаймні наш уряд уже оприлюднив приблизний план виходу з карантину. І, відповідно, ми також, користуючись рекомендаціями ФІФА і УЄФА, і керуючись законодавчими нормами нашої країни, можемо вже починати говорити про повернення футболу на стадіони України. Точні дати зараз називати ще рано. Але предмет розмови вже є. Від початку введення карантину ми були в постійному контакті з керівниками УПЛ. Щодо змагань в Favbet Лізі позиція УАФ однозначна. Її нещодавно озвучив президент УАФ Андрій Павелко — переможці та призери, команди, які повинні підвищитися або понизитися в класі, а також володар Кубка України мають бути визначені тільки за спортивним принципом».

«Зараз є обережні підстави говорити, що так і буде. Але, повторююсь, остаточно всі дати — початку відновлення змагань, календар матчів у всіх лігах після відновлення турніру, дати пів фіналів і фіналу Кубку України Виконком УАФ затверджуватиме лише після відповідних розпоряджень уряду України щодо пом'якшення або скасування карантину. Без відповідних рішень урядів своїх країн ані УАФ, ані інші національні асоціації, не можуть приймати рішень щодо відновлення змагань», — підкреслив Олег Протасов.

Після цього представники команд мали змогу поспілкуватися з першим віце-президентом УАФ, а також із керівником юридичного департаменту УАФ Ігорем Грищенком. Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий своєю чергою під час конференцій ознайомив представників Favbet Ліги з варіантами планів-календаря продовження змагань. Через відсутність чіткої інформації щодо пом’якшення або відміни карантину в Україні, представники клубів поки що не отримали відповіді на окремі питання. Але водночас спілкування в такому форматі було визнане корисним як керівництвом УАФ, УПЛ так і клубами. Усі погодилися, що потрібно продовжити подібні консультації відносно подальших загальних дій. Про дату наступної подібного зустрічі домовляться після 6 травня — саме цього дня Кабінет Міністрів України має визначитися щодо подальшого послаблення карантину. 

 

"Якщо говорити простими словами, все залежить від рішення керівництва країни - Кабінету Міністрів і Міністерства охорони здоров'я, які затверджують план виходу зкарантину. З тих меседжів, які ми отримуємо зараз, думаю, команди зможуть в період з 10 по 20 травня почати тренувальний процес. Ми будемо обговорювати з клубами дати 5-6 червня. Команди і футболісти хочуть грати. Як мінімум два тижні у них буде на підготовку. Основна мета колишня - завершити чемпіонат і Кубок в повному обсязі з дотриманням спортивного принципу.», - додав Олег Протасов.

Нагадаємо, що в півфіналі Кубку України з київським «Динамо» гратиме закарпатський ФК «Минай».

 

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів