Розмитнення посилок: що зараз відбувається на митниці в Закарпатті (ВІДЕО)

Розмитнення посилок: що зараз відбувається на митниці в Закарпатті (ВІДЕО)
234 тисячі кілограм товарів - така загальна вага товарів задекларованих на пункті пропуску «Тиса» за 4 дні – з 31 травня по 3 червня 2020 року. Здебільшого – це понад 97% -це вживаний одяг та взуття громадян, по майже відсотку припадає на автозапчастини, меблі, інші товари. Мова про посилки з Італії, які не хотіли декларувати перевізники, проте після врегулювання конфлікту на вихідних, процес декларування пішов у законному руслі – згідно митних правил.

 

Понад 4 мільйони 155 тисяч гривень надійшло до державного бюджету внаслідок розмитнення товарів на пункті пропуску «Тиса» за 4 дні – з 31 травня по 3 червня 2020 року.

Пропущено через кордон 583 транспортних засоби. З них 364 - а це 60% - з товарами, які підлягають оподаткуванню. Пік – 230 авто спостерігали у понеділок 1 червня. Василь Татош каже, були випадки, коли водії прикривалися перевезенням посилок, а насправді транспортували брендові речі-сумки, окуляри, мобільні телефони.

Президент України Зеленський відреагував на ситуацію у Закарпатті. Дослівно "І таке буде в найближчі 2-3 роки. Але якщо ми не будемо з цим боротися, і в певний час у нас з вами не буде кави, лосося, хамона, то переживемо цей час, але покажемо їм, що не буде іншого».

Всі інші товари при порушенні порядку переміщення їх через кордон підлягають оподаткуванню. При відмові у декларуванні, повертаються. Так, за ці 4 дні майже 20 авто були повернуті в Угорщину. Альтернатива – перевозити самому або користуватися послугами поштових операторів. Якщо у людини нема змоги розмитнити і не хоче повертатися на суміжну сторону, товари можуть прийняти на склад і 10 днів зберігати на митниці безоплатно.

М-студіо

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 червня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів