Цікаві напрямки для подорожей Україною
Куди поїхати на власному авто – Валерія Мікульська
Для всіх активних людей і туристів загалом цей карантин став випробуванням, яке ще не завершилося. Тому я б радила обирати місця просто неба, де найменше скупчення людей – а таких локацій в Україні безліч. Біля Києва, у Білій Церкві, раджу відвідати парк Олександрія – це великий дендропарк, де є на що подивитися. Обов’язково слід відвідати Качанівку, Тростянецькі Альпи.
На Житомирщині є чудовий Поліський заповідник – це справжня українська тайга, яку варто побачити на власні очі. Там є дерев’яні будиночки, в яких немає цегли, і бортні – бджолині вулики на деревах.
У Черкаській області можна відвідати Буцький каньйон – унікальне місце зі скелями часів динозаврів. На жаль, дістатися до нього дуже складно.
Буцький каньон
Багатоденні подорожі – Федір Шандор
Якщо говорити про багатоденні подорожі, то найцікавішим регіоном є Закарпаття. Нещодавно там представили новий туристичний маршрут "Золоте коло". Такий маршрут існує у багатьох країнах. Іноді туристи хочуть побачити усі визначні місця одразу і якомога швидше – такий собі "all inclusive".
Загалом ми розробили три види маршрутів для "чайників": це "Золоте коло", "Срібний трикутник" і "Бронзовий овал". У цих маршрутах йдеться не тільки про те, куди поїхати, а ще й де поїсти і на що подивитись: з біотермальними басейнами, виноградниками та дегустаційними залами. Вони ідеально підійдуть для тих, хто не хоче спілкуватися з екскурсоводами чи туроператорами, адже у них все і так детально розписано.
Ми включили в нього основні локації – це Ужгород і Мукачево, а по дорозі плануємо показати, які оригінальні нюанси є між ними по колу Перечин-Свалява. Тобто об’єднали 80% туристичних маршрутів в одноденний автомобільний чи навіть триденний або семиденний тур.
Дороги на маршруті чудові, всюди є телефонний зв'язок та інтернет від 3G до 4G. Є можливість відремонтувати машину, перекусити. Там неймовірно багато готельчиків, хостелів, сироварень, чанів тощо.
Караванний туризм – Олег Лунгул
Сьогодні ця галузь тільки розвивається, проте є декілька кемпінгів, які вже працюють і мають інфраструктуру. Один з таких розташований у туристичному комплексі "Буковель" – там є усе необхідне, щоб приїхати і розміститися не лише влітку чи навесні, а також у зимовий період. Є пральня, туалети, душові, а також місця для відпочинку.
Стан доріг на популярних туристичних маршрутах – Олександр Кава
Це залежить від напрямку, але цього року деякі популярні маршрути для літнього туризму будуть відремонтовані. Зокрема, зараз проводиться ремонт траси М-30 – це дорога від Запоріжжя до Бердянська, відомої усім курортної зони, до якої раніше було вкрай складно доїхати. Цього року поїздка до Бердянська буде вже значно приємнішою.
Так само відремонтують дорогу і до Очакова: це як відгалуження від траси М-14, так і дорога від Миколаєва до Очакова. Обидві будуть приведені до початку сезону відпочинку в належний стан. Традиційний маршрут Київ-Одеса також активно ремонтується. При цьому найскладніші ділянки в Київській області та на півночі Черкаської області будуть відремонтовані ще до початку сезону.
У найгіршому стані перебувають дороги Н-11, маршрут із Дніпра через Кривий Ріг до Миколаєва і траса Н-14 від Кропивницького в напрямку Миколаєва. Ці два маршрути були вщент зруйновані внаслідок регулярного проїзду перевантажених фур.
На них також цьогоріч виконуватимуться ремонтні роботи. На жаль, повністю вони відремонтовані не будуть, проте ті, хто поїде цими маршрутами, відчують значно кращий стан доріг. Наприклад, дорога від Кропивницького до Миколаєва ремонтується під облаштування цементобетонним покриттям.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Набір унікальних листівок про Ужгородський замок можна придбати у музеї ім.Тиводара Легоцького
- Найкращі виноградники Закарпаття у 2024 році. Рейтинг Закарпатської туристичної організації
- Більш ніж 18 млн грн туристичного збору до бюджетів Закарпаття сплатили за 10 місяців 2024 року
- На Закарпатті встановлюють вказівники на високогір’ї Карпат: у ДСНС пояснили, для чого
- Відсьогодні Мукачівський історичний музей у замку "Паланок" змінює графік роботи
- Ужгородців та гостей міста запрошують завтра, 27 жовтня, на вільну екскурсію
- НПП "Синевир" показав золоту осінь у Карпатах
- Майже 22 тисячі туристів з початку року отримали консультації закарпатських рятувальників. Понад 200 людей врятували
- Найбільше туристичного збору з початку року сплатили до бюджетів Поляни та Ужгорода
- Топ-7 туристичних місць на Закарпатті, які варто відвідати восени
- В Ужгороді з нагоди Дня туризму відзначили представників цієї сфери
- Із нагоди Дня туризму музеї Закарпаття запрошують завтра, 27 вересня, усіх охочих на «Вільні години»
- У горах на Закарпатті з початку року врятували 211 туристів
- Навчаються сталому туризму та ходять у гори: на Рахівщині тривають активності «Щасливих дітей»
- На Закарпатті зросли податкові надходження від туристичної галузі
- Унікальне дике озеро у Нацпарку "Синевир" на висоті 1000 метрів над рівнем моря
- «Синь і Вир». Відомій скульптурі біля верховинського озера виповнюється 40 років
- За пів року національні природні парки Закарпаття відвідали майже 57 тисяч туристів
- За пів року на Закарпатті сплатили понад 8,6 млн грн туристичного збору
- На Рахівщині рятувальники надали допомогу п’ятьом туристам
До цієї новини немає коментарів