На Закарпатті за тиждень — один летальний випадок від грипу та ГРВІ, ще одна людина в реанімації

Про це інформує Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб.
Епідемічна ситуація із захворюваності на грип та ГРВІ в Закарпатській області (за період 06.10.2025 – 12.10.2025)
Захворіли на грип та ГРВІ — 3 596 осіб Серед них на COVID-19 — 55 осіб Госпіталізовано — 91 пацієнта, з них із підтвердженим COVID-19 — 26. До відділення реанімації та інтенсивної терапії госпіталізовано — 1 особу Летальний випадок — 1. Вакциновано від COVID-19 з початку епідемічного сезону — 309 осіб. Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб нагадує: дотримуйтеся правил гігієни, уникайте контактів із хворими, своєчасно вакцинуйтеся — це найдієвіший спосіб профілактики!
До теми
- Комерція замість гуманітарної допомоги : закарпатські митники упередили пів сотні спроб незаконного ввезення товарів під виглядом «гуманітарки»
- Прикордонники Чопського загону затримали у горах групу правопорушників
- Поруч із Європою, відкриті до світу: Закарпаття презентує свій потенціал у Бухаресті
- Внаслідок ДТП на Ужгородщині постраждали шестеро осіб, серед яких 3 дітей
- На Закарпатті рятувальники, волонтери та медики зустріли родину вимушених переселенців із Дніпропетровщини
- 20 років на сцені: Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії дав великий концерт
- Кінолога Чопського прикордонного загону та його вівчарку відзначили на всеукраїнській церемонії «Чотирилапі захисники»
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні застосовують сучасні малотравматичні методики для лікування деформацій кісток
- Поліцейські Ужгорода затримали зловмисника, який побив охоронця одного з місцевих магазинів
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди
- Закарпатський народний хор увосьме представить арт-проєкт «Зіркове майбутнє Срібної Землі»
- Із початку листопада на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 21 водія
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП у Королеві, що призвела до смерті неповнолітнього
- В Ужгороді патрульні розшукали зниклу дитину
- Наркооранжерея в багатоповерхівці: жителя Мукачева засудили за збут метамфетаміну
- 5 років позбавлення волі: на Закарпатті чоловіка вдруге покарали за антиукраїнські заклики в забороненій соцмережі
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП з потерпілими на Тячівщині
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- За матеріалами СБУ заочний тюремний вирок отримав клірик рпц, який «благословляв» убивства українців та фінансував окупантів
- «Обрахувався» на кордоні: українець втратив незадекларовану валюту на 1 млн грн

До цієї новини немає коментарів