Випускникам факультету МЕВ УжНУ вручили довгоочікувані дипломи

Випускникам факультету МЕВ УжНУ вручили довгоочікувані дипломи
Вручення дипломів випускникам-бакалаврам факультету міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету відбулося сьогодні в дворику головного корпусу вишу. Привітав студентів із завершенням цього етапу студентства й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

 

«Університетські роки минають дуже швидко, але ніколи не забуваються. Це прекрасний час. Ужгородський національний університет, без перебільшення,  справжня візитівка нашого міста, краю і бути його випускником – почесно. Сьогодні серед випускників-бакалаврів – і мій син Олег. Щиро дякую і декану Миколі Палінчаку, і всім викладачам за розуміння та терпеливе ставлення до студентів, за те, що передали свої знання та набутий досвід. Молоді бажаю успішно застосувати набуті навички в майбутньому, досягати нових цілей», – відзначив Богдан Євстафійович.

«Ще вчора ви були абітурієнтами, а нині вже бакалаври. За цей час ви отримали навички майбутньої професії, знайшли нових друзів, вчилися любити та поважати одне одного, а професорсько-викладацький колектив  робив усе можливе, аби ви були професіоналами своєї справи. Пам'ятайте, що ми завжди будемо завжди раді вам у стінах рідної альма-матер», – такими словами звернувся до випускників декан факультету Микола Палінчак.

 

Загалом сьогодні вручили дипломи 77 студентам денної та заочної форм навчання за трьома напрямами: міжнародні економічні відносини, прикладна лінгвістика, міжнародна інформація. Завершили зустріч словом подяки від випускників і численними фото на згадку. 

Ужгородська міська рада

 

28 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів