«100 000 000 гривень» поїхали з Ужгорода до Києва!, – журналіст

Про це у соцмережі Фейсбук пише Vitaliy Glagola.
"Тоді вантажівка «DAF» заїхала на КПП «Ужгород», а для контролю водій подав документи, згідно з якими через митний кордон переміщувались запчастини до автомобілів.
Під час проведення митного огляду працівники митниці виявили незаявлені в документах ґаджети.
Усі ґаджети зберігались на КПП «Ужгород» два місяці, але сьогодні зранку ДБР та Офіс генерального прокурора вилучили їх із митниці і переміщують в інше місце. Часто конфіскат їде на приватний склад, де потім зникає при загадкових обставинах.
Рішення перемістити конфіскат із охоронюваного озброєними прикордонниками КПП «Ужгород» на приватний склад - відверто дивне. А те, що до цього долучають ДБР і Офіс генерального прокурора натякає, що кінцевий бенефіціар цих ґаджетів на 100 мільйонів гривень не остання людина в країні".



Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- 83 експерти із Закарпаття оцінювали професійну майстерність учителів з усієї України
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- На Тячівщині рятувальники деблокували водія, затиснутого в салоні автомобіля після ДТП
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Судитимуть посадовця Свалявської міськради, який організував незаконне сміттєзвалище площею понад 2,7 тис. кв. м
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- На Закарпатті весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин
- На Закарпатті поліція затримала підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої дівчини
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- На Закарпатті викрито масштабні бюджетні махінації з вирощування кукурудзи в аграрному інституті: завдано майже пів мільйона збитків
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Військовослужбовці 128-ї бригади та 15 ОГШБ отримали високі відомчі відзнаки
- 47 викриттів за 4 місяці: як службові собаки допомагають митниці Закарпаття
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- Рятувальники Закарпаття ліквідували наслідки російської атаки
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки

До цієї новини немає коментарів