Жіноча шпаргалка: основні правила догляду за знебарвленим і освітленим волоссям

Жіноча шпаргалка: основні правила догляду за знебарвленим і освітленим волоссям

 

Представниці прекрасної статі, які регулярно освітлюють волосся, знають, що за знебарвленим волоссям необхідний ретельний догляд. Пов'язано це з тим, що для освітлення використовується сильний окислювач, який здатний негативно впливати на структуру волосся, а також зіпсувати його зовнішній вигляд, перетворивши волосся на мочалку. Тому під час догляду за освітленим волоссям треба дотримуватися таких правил, інформує Ukr.Media.

Не можна використовувати шампуні, в складі яких є сульфати

Ніщо так не шкодить вже пошкодженому волоссю, як шампуні з сульфатами. Вони не лише швидко вимивають фарбувальний пігмент і призводять до появи жовтизни, але і роблять волосся млявим і ламким.

Використовувати лак для волосся по мінімуму

У складі лаку є спирт, а він просто згубно діє на волосся. Тому треба звести до мінімуму використання лаку для волосся, бо він беззаперечний лідер за вмістом спирту.

"Ні" палінню

Виявляється, нікотин разом з димом проникає в кутикулу волосся, роблячи його слабким. Волосся січеться, ламається, має непривабливий вигляд. Тому всім блондинкам треба негайно сказати "ні" курінню. Особливо небезпечний дим сигарет в перші кілька днів після освітлення.

Не можна мити волосся жорсткою водою

У жорсткій воді присутні мінерали, які здатні вплинути на колір волосся. Бажано мити освітлене волосся кип'яченою водою.

Використання спеціальних засобів по догляду

Сьогодні розроблені цілі комплекси по догляду за знебарвленим волоссям. Не треба економити на них, оскільки від застосування даних засобів безпосередньо залежить стан волосся.

Маски не рідше одного разу на тиждень

Не рідше одного разу на тиждень рекомендується оздоровлювати волосся за допомогою спеціальних масок. Найкраще вибирати маски на основі олій. Вони допомагають волоссю відновитися і стати більш еластичним.

Бальзами після миття голови

Після того, як волосся вимите, рекомендується нанести на нього бальзам. Він наситить волосся і коріння поживними речовинами, тим самим покращуючи його структуру.

Термозахисні засоби

Доведено, що відсутність термозахисту просто руйнує освітлене волосся. Оскільки гарячі температури для них просто вбивчі.

Якщо правильно доглядати за освітленим волоссям, то можна не лише підтримувати локони в хорошому стані, але і поліпшити його.

 

25 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів