Закарпатські рятувальники запрошують взяти участь у конкурсах міжнародної програми ПБУ

Закарпатські рятувальники запрошують взяти участь у конкурсах міжнародної програми ПБУ
УДСНС у Закарпатській області запрошує взяти участь у конкурсах, що організовані Програмою Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.   Конкурси відкриті для всіх бажаючих і кожен знайде щось цікаве для себе!

 

У нас для вас є ще один відкритий літній конкурс слідами проєктів ПБУ. Цього разу до участі ми запрошуємо всіх, хто любить фіксувати свої спогади у відеоматеріалах. Зіркою відео повинен бути вже реалізований проєкт або такий, що впроваджується зараз у рамках Програми. 

Відкривай зірки серед проєктів ПБУ!

Фільми повинні показувати наші проєкти очима тих, для кого вони реалізуються, тобто всіх людей, які користуються результатами проєктів. Якщо під час відпустки ви натрапили на табличку, яка інформує про проєкт, реалізований у рамках Програми, пошукайте те, що було зроблено для вас. Проєкти - це не лише інфраструктура, а й різні види заходів. Можливо, ви натрапите на один із них під час своїх літніх подорожей, або, можливо, у вас вже є відео, у якому наш проєкт відіграє одну з головних ролей. Надішліть його нам!

Конкурс організовується з нагоди 30-річчя Інтеррегу. Його мета - сприяти європейській співпраці показуючи результати проєктів вже реалізованих або тих, що впроваджуються на польській, білоруській та українській територіях Програми ПБУ за останні 15 років (три програмних періоди).

 Правила: ТУТ

 Електронна форма заявки: ТУТ

 Кінцевий термін подання заявок: 30 вересня 2020 року

 Публікація результатів: початок жовтня 2020 року

 

Завдання прості, а призи - привабливі!

 

26 серпня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів