Фортепіанний дует з Ужгорода переміг на музичному конкурсі у Відні

Фортепіанний дует з Ужгорода переміг на музичному конкурсі у Відні
Фортепіанний дует викладача-методиста Олесі Глуханич та студента Сергія Фанти «White & Black» став лауреатом престижного мистецького конкурсу WIEN MELODY - AUSTRIA 2020» у Відні. Участь у конкурсі взяли понад дві тисячі учасників з 16 країн світу.

 

Дует «White & Black” у складі Олесі Глуханич та Сергія Фанти всього лише за півроку свого існування здобув перемогу на 5 міжнародних конкурсах. Сергій Фанта лише рік навчається на бакалавраті УжІКіМ, за поточний рік він здобув шість перемог на міжнародних конкурсах, в їх числі і Гран Прі. Сергій вдало поєднує свої сольні виступи з участю в фортепіанному дуеті зі своєю викладачкою Олесею Глуханич.

За типологічною специфікою жанрового різновиду «White and black» – це чотириручний двофортепіанний дует. Вже у самій назві дуету- «Білий і чорний», закладена ідея контрасту. По- перше, два різнотипні музичні інструменти, на яких грають учасники: класичний акустичний рояль та сучасне цифрове фортепіано зі спецефектами; по – друге, самі учасники: викладач та студент. У репертуар дуету входять виключно твори власного аранжування: найпопулярніші світові хіти: «The Finale Countdown», саундтрек до кінофільму «Зворотній відлік», саундтрек до кінофільму «Гра престолів», «Адажіо» Альбіноні, «Аргентинське танго» Гарделя та інші.

Голос Карпат

 

28 серпня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів