Чому на поличках «АТБ» завжди виключно свіжі та безпечні продукти
Аби у будь-яку пору року та за будь-яких обставин безперебійно забезпечувати свіжими та здоровими продуктами своїх клієнтів (а їх зараз налічується вже майже чотири мільйони), компанія «АТБ-Маркет» створила багаторівневу систему аудиту якості.
Давайте розглянемо, як саме вона працює. Завдяки їй на численні полички 1154 супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу в 24 областях України, включаючи й Закарпаття, потрапляють якісні продукти: без небезпечних добавок, токсичних барвників та шкідливих для здоров’я консервантів.
Нагадаємо, що супермаркети найбільшої української торговельної мережі з 2017 року проходять сертифікацію на відповідність загальновизнаному міжнародному стандарту ISO 22000:2005. У багатьох розвинених країнах світу наявність такого документа вважають своєрідним знаком якості та гарантією безпеки продуктів харчування. Ґрунтується такий стандарт на принципах Hazard Analysis and Critical Control Points (аналіз ризиків і критичні точки контролю). Ретельно відстежується весь шлях харчового продукту: від дотримання технологій під час виготовлення, суворого виконання умов зберігання і транспортування до того моменту, коли клієнт купує його в магазині. Станом на початок поточного року вже було сертифіковано понад п'ятсот магазинів найбільшої торговельної мережі.
Також з літа 2020 року супермаркети «АТБ» проходять так званий ресертифікаційний аудит системи менеджменту безпеки харчової продукції. Проводить його незалежний міжнародний орган із сертифікації – «Quality Austria». Він перевіряє відповідність новій версії міжнародного стандарту ISO 22000:2018. Такі документи повторно отримали вже 502 магазини «АТБ», а ще 130 дискаунтерів найбільшої за багатьма показниками торговельної мережі країни цю сувору перевірку пройдуть вперше. Таким чином, до кінця поточного року будуть сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 22000:2018 більше половини магазинів «АТБ».
Так, ця система складна, вимагає величезних зусиль, уваги та ресурсів. Вона дозволяє прогнозувати, враховувати, оцінювати, попереджати будь-які можливі ризики для продукту.
Нині асортимент супермаркетів «АТБ» (у тому числі й в Ужгороді) – це понад 3,5 тис. найменувань товарів. Те, що певний продукт є в асортименті мережі «АТБ» – багаторічного лідера вітчизняної галузі ритейлу – можна вважати гарантією його якості, безпеки та відповідності найвищим міжнародним стандартам.
Якість і безпеку тисяч найменувань продуктів харчування та товарів першої необхідності в «АТБ» ретельно відстежує власний відділ контролю – причому робить це не менш суворо, ніж закордонні аудитори. Перевірки якості фахівці проводять регулярно: щомісяця, щокварталу, раз на пів року, раз на рік. Також за потреби можуть призначити позапланову перевірку.
Кожного місяця з поличок магазинів торговельної мережі відбирають понад тисячу найменувань різних товарів. Зразки передають на експертизу. У лабораторіях експерти аналізують хімічні, фізичні, органолептичні показники продукту. Перевіряють практично всі характеристики – від вмісту заборонених харчових добавок до смакових якостей.
До реалізації в дискаунтерах мережі «АТБ» допускають тільки перевірені та абсолютно безпечні продукти.
Прагнучи забезпечити клієнтів виключно якісною продукцією, компанія «АТБ» пішла на безпрецедентний крок – долучила до цього масштабного процесу перевірок мільйони своїх покупців. У всіх супермаркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості». Згідно з її умовами тому, хто навіть просто знайде на поличці протермінований товар, компенсують його вартість у трикратному розмірі.
Сучасний, інноваційний і сміливий підхід дозволяє завжди бути впевненим у свіжості та безпеці будь-якого продукту в «АТБ», зокрема й у нашому головному місті Закарпаття.
Валерія Петровка
До теми
- В Ужгороді та Мукачеві відкриють резиденції Святого Миколая
- Майстер-класи із виготовлення вертепу діють в Ужгороді
- "Мені більше їхати було нікуди". Історія переселенки, яка в Ужгороді знайшла роботу і почала все спочатку
- В обласній станції переливання – нестача крові майже всіх груп. Закарпатців закликають ставати донорами
- В Ужгороді триває реєстрація учасників виставки-конкурсу «Міс-кіс 2024»
- Виробництво препаратів крові: Biopharma будує завод в Ужгороді й планує ще один в Румунії
- У Закарпатській обласній філармонії встановили підйомники для людей на колісних кріслах
- В Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому катедральному соборі освятили статую серця Ісусового
- В Ужгороді відкрили меморіальні дошки Павлу Йозефу Шафарику, Антоніну Дворжаку та Йозефу Гочару
- Майже 2600 пішоходів-порушників притягнули до відповідальності закарпатські патрульні
- У Боздоському парку відкрили першу в Ужгороді спеціально облаштовану ділянку для вигулу та тренувань собак
- В Ужгороді переселенка із Бердянська навчає ромських жінок шити одяг
- В Ужгороді відбувся форум «Партнерство для кращого майбутнього: відновлення та стратегічний розвиток громад»
- У жовтні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 100 водіїв
- В Ужгороді встановили лабіринт медіаграмотності «Не віррр – Перевіррр»
- В Ужгороді розповіли, яку грошову допомогу можуть отримати родини полеглих воїнів
- Ужгородці Марії Мартин сьогодні - 100 років!
- "Добрі справи Закарпаття" придбали ще одну автівку для ЗСУ
- Автокемпер надрукували на 3D-принтері в Ужгороді
- Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді другий формаційний рік для молоді з усієї України
До цієї новини немає коментарів