Українець позбувся газового пістолету на митному посту «Тиса»

Повертаючись з України в Чехію, 35-річний донеччанин у зоні митного поста «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби «припаркував» свій автомобіль марки «ТOYOTA» моделі «PROACE» у спрощеному виді контролю – «зеленому коридорі». Втім, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, митники вивели авто із загального потоку для проведення у боксі поглибленого огляду більш детальної перевірки.
У результаті був виявлений газовий пістолет та 7 патронів до нього у ніші дверцят для особистих речей водія. Чоловік визнав зброю своєю власністю, сказавши, що придбав її з набоями у Чехії, де працює приватним підприємцем, для самозахисту. А от дозвільні документи, які необхідні для переміщення такої зброї від правоохоронних органів, у водія були відсутні. Тож, зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. На місце події були викликана слідчо-оперативна група, яка з’ясовуватиме всі обставини справи. Газовий пістолет марки «EKOL Majarov» калібру 9 мм (для відстрілу газових патронів) іноземного виробництва та набої до нього вилучені.
Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби
До теми
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- У горах Румунії знайшли мертвим 28-річного українця: перетнув кордон у легкому взутті і з голими щиколотками
- На Закарпатті інспектори зафіксували у перевізника рекордну відсутність необхідних документів для пасажирських рейсів
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Через фальшиві документи водій вантажівки втратив на кордоні напівпричіп за 700 тис грн
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Повний пакет послуг із перевезенням у багажнику: на Ужгородщині поліція викрила двох переправників військовозобов’язаних
- За 7000$ до Румунії: поліція Мукачева затримала підозрюваного у переправленні чоловіків через кордон

До цієї новини немає коментарів