Корисні поради дерматологів для красивої і здорової шкіри

Корисні поради дерматологів для красивої і здорової шкіри

 

Зовнішній вигляд людини нерідко залежить від її внутрішнього стану. Шкіра — найбільший орган в тілі. Вона відображає всі процеси, які відбуваються в організмі. Дерматологи дають поради, як зберегти красу шкіри на довгі роки, інформує Ukr.Media.

Почніть догляд з молодості

Багато людей звертає увагу на зміни зовнішності, коли зробити корекцію стає дуже складно. Перші зморшки можуть з'явитися вже в 20 років. Якщо почати догляд за обличчям в молодому віці, потрібно докласти менше зусиль, щоб зберегти красу.

Слідкуйте за харчуванням

Іноді у людини раптово виникають свербіж, прищі на шкірі. Рідко хто пов'язує їх з введенням нового продукту. Після його скасування всі неприємні симптоми проходять. Важливо дотримуватися здорового харчування, стежити, як нові продукти впливають на стан шкіри.

Змініть звички

Багато жінок роками проводять одні й ті ж процедури і не розуміють, чому вони перестають діяти. Вся справа в змінах шкіри. Те, що підходило ще рік тому, сьогодні може не дати результату. Зверніться за консультацією до дерматолога, щоб підібрати засоби для догляду.

Не використовуйте збільшувальні дзеркала

Застосування таких аксесуарів для макіяжу нерідко викликає стресовий стан. Жінки бачать шкіру при великому збільшенні, їм здається, що вона має безліч недоліків. Цього робити не можна. Розглядати обличчя під сильним збільшенням — робота дерматологів.

Не чіпайте прищі

Багатьох жінок нервують висипання на шкірі. Вони намагаються видавити прищі. Цього робити не можна, можна занести інфекцію. Краще відвідайте дерматолога, щоб з'ясувати причину їх появи і почати лікування.

Дотримуйтесь правил догляду

Важливо знати, що денний час призначений для захисту. Необхідно уберегти шкіру від впливу ультрафіолету, зовнішнього середовища. Вранці корисно використовувати антиоксидантну сироватку. Вночі слід проводити відновлення шкіри. Потрібно застосовувати зволожуючі засоби, креми, що містять пептиди, ретинол. Ці речовини сприяють виробленню колагену, який підтримує пружність шкіри.

Слідкуйте за зубами

Важливо регулярно відвідувати стоматолога. Зуби складають міцний каркас для шкіри обличчя. Якщо вони не будуть в порядку, з'являться зморшки, складки, зміниться лінія підборіддя і щелеп.

Використовуйте сонцезахисний крем

Неправильно думати, що в похмурий день складно нашкодити шкірі. Сонячний опік легко отримати і в хмарну погоду. У будь-якій ситуації перед виходом на вулицю необхідно наносити крем з SPF-фільтром.

Будьте обережні

Не всі усвідомлюють, що високу дозу ультрафіолетового випромінювання можна отримати в машині, вдома або в офісі. Сонячні промені, проникаючі через скло, завдають шкірі не менше шкоди, ніж прямі на вулиці. Необхідно закрити штори, відрегулювати жалюзі, нанести захисний крем.

 

26 жовтня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів