Як зробити тренування більш ефективними — 5 дієвих порад

Як зробити тренування більш ефективними — 5 дієвих порад

 

Сьогодні спорт займає важливе місце в житті багатьох. Однак, іноді заняття не приносять бажаного результату. Здається, що показники стоять на місці: вага не зменшується, м'язи не ростуть, а витривалість не збільшується. Що робити в такій ситуації і як зрушити з мертвої точки? Спробуйте використовувати ці п'ять простих, але дієвих порад, інформує Ukr.Media.

Ставте конкретні цілі

Перш ніж приступати до тренувань, подумайте, до чого ви прагнете. Якщо це глобальна мета, наприклад, схуднути до літа, конкретизуйте її: позначте конкретні бажані параметри і часовий проміжок.

А ще краще розділіть глобальну на кілька цілей поменше: скинути частину ваги за перший місяць, ще частина — за другий і т.д. Так ви зможете відстежувати свої успіхи і бачити реальний результат.

Робіть розминку і заминку

Перед початком тренування необхідно розігріти м'язи і підготувати їх до роботи. Навіть коротка розминка допоможе зменшити ризик травм і появи неприємних відчуттів під час навантаження.

Заминка — також не менш важлива частина заняття. Вона допомагає розслабити м'язи після активного тренування, розтягнути їх і полегшити відновлення, а також відновити дихання і «охолонути» після напруженої роботи.

Займайтеся у зручній і відповідній екіпіровці

Комфортна і відповідна для навантажень і тренувальних умов форма грає не останню роль у досягненні результату. Незручний, занадто теплий або, навпаки, занадто легкий одяг буде відволікати і не дозволяти сконцентруватися на вправах.

При виборі екіпіровки важливо враховувати не лише зовнішній вигляд і особисті переваги, але і умови, в яких ви будете займатися. Наприклад, збираючись на пробіжку пізньої осені, варто приділити особливу увагу верхньому одягу: він повинен добре пропускати повітря, не сковувати рухи, але забезпечувати захист від негоди і холоду.

Відстежуйте свої показники

Щоб з'ясувати, за яких фізичних показників ваші заняття найбільш ефективні, відстежуйте свій стан під час і після тренувань. Частота пульсу, дихання, кількість витрачених калорій — все це допоможе відрегулювати план занять і поліпшити фактичний результат. Для зручності можна використовувати фітнес-браслет або смарт-годинник.

Правильно відновлюйтеся

Робота над собою не припиняється, коли ви виходите за межі тренажерного залу. Добре підготуватися до тренування і викластися під час самого заняття недостатньо. Важливо правильно відновитися після нього. Не варто забувати про дні відпочинку і спеціальних процедурах, які допоможуть організму швидше прийти в себе після навантаження — наприклад, масажі або СПА.

 

15 листопада 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів