7,5 тисяч пачок сигарет покинули контрабандисти на кордоні з Румунією

За її словами, групу людей, які несли пакунки обгорнуті в поліетилен несли у бік кордону помітили військовослужбовці відділення "Дюла" 26 листопада.
"Зрозумівши, що їх викрито, правопорушники покинули свої ноші та вдались до втечі. Одного з чоловіків, ймовірно причетного до переміщення сигарет, військовослужбовці затримали, та доставили до прикордонного підрозділу. Ним виявився 28-річний громадянин України, мешканець села Неветленфолу Виноградівського району. За 20 метрів до кордону прикордонники виявили 15 пакунків з 7,5 тисячами пачок сигарет", — розповіла речниця.
Про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого ст. 204 КК України, направили повідомлення до Головного управління ДФС у Закарпатській області.
До теми
- Пенсії в будь-якому банку: Уряд розширив можливості для ВПО, українців, які проживають за кордоном і на ТОТ
- Закарпаття серед лідерів у реалізації «Доступних ліків»: в Ужгороді відбулася регіональна зустріч НСЗУ
- Українцям стане простіше зарахувати свій страховий стаж, одержаний за кордоном
- МОЗ: Люди з інвалідністю - хто має пройти повторний огляд з квітня 2025 року
- Реформа старшої школи: що чекає на закарпатських учнів із 1 вересня?
- На Закарпатті стала доступною послуга соціального таксі для людей з інвалідністю і маломобільних громадян
- За місяць роботи пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» скористалися понад 3 тисячі людей та понад 1 тисячу авто
- На Закарпатті поліція заблокувала канал переправлення військовозобов’язаних через кордон, який організував іноземець
- Вмотивовану молодь за проєктом «Контракт 18-24» уже набирає і 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада
- Закарпатські прикордонники отримали високу державну нагороду
- На Закарпатті прикордонники піднялися на гору Кременець - на ній сходяться кордони України, Словаччини і Польщі
- Програмою «Доступні ліки» з моменту запуску скористалося понад 176 тисяч мешканців Закарпаття
- Від 500 тис. до 1,5 млн грн на втілення бізнес-проєктів: стартував конкурс грантів на підтримку ветеранського бізнесу «Варто діяти»
- Про житлову субсидію на неопалювальний сезон: кому необхідно звернутися?
- Одноразова грошова допомога для ветеранів з інвалідністю внаслідок війни
- У березні на Закарпатті оформили майже 49 тисяч внутрішніх та закордонних паспортів
- Оформлення паспортів за кордоном: чоловікам більше не потрібно пред’являти військово-облікові документи – МВС
- В Україні суттєво подешевшають ліки
- Посилений контроль на Закарпатті: для охорони кордону задіяли додаткові сили
- єЧерга: сьогодні відкрито окрему чергу для порожнього та завантаженого транспорту на пункті пропуску Ужгород – Вишнє Нємецьке
До цієї новини немає коментарів