В Закарпатті податківці акцентують увагу платників на електронних сервісах від ДПС

В Закарпатті податківці акцентують увагу платників на електронних сервісах від ДПС
У Закарпатській області податківці проводять навчальні практикуми з платниками щодо користування електронними сервісами від ДПС. Заходи проходять для невеликої аудиторії платників, з дотриманням усіх санітарних норм, пов’язаних з недопущенням поширення COVID-19.

 

Зокрема на тренінгах працівники Податкової служби звертають увагу платників на можливість зручного, дистанційного спілкування з контролюючими органами. Наразі найпопулярнішим сервісом і засобом для цього є «Електронний кабінет платника», який поєднує в собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Цей сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС». Крім того, вхід можна здійснити, перейшовши за посиланням cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. Відтак під час практикумів податківці інформують платників про новинку від ДПС – «InfoTax». Завдяки сервісу через месенджери Telegram та Viber платники податків отримали можливість дізнатись про:

  • стан розрахунків з бюджетом;
  • реєстраційні та облікові дані;
  • про результати обробки документів;
  • про строки подання звітності та сплати податків.

Наступний етап у розвитку сервісу буде запроваджено з січня 2021 року, тож платники до вже доступного функціоналу отримають можливість:

  • передзаповнення звітності платниками єдиного податку;
  • перехід до сплати податків у «два кліки»;
  • оповіщення про виникнення податкового боргу, а також про можливість виникнення податкового боргу у разі несвоєчасної сплати.

Нагадуємо, що для доступу до сервісу необхідно у відповідному месенджері (наприклад, Telegram) знайти InfoTAX, в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу. «InfoTAX» – продовження розпочатого ДПС курсу на максимально дистанційне спілкування з платниками податків та якісно новий рівень послуг. Комфортність спілкування з податковою службою, швидкість та зручність отримання податкової інформації через «InfoTAX» є не просто черговим кроком ДПС у напрямі цифровізації, а відповіддю на запит платників у мобільності отримання послуг. Варто зазначити, що наступного тижня практикуми-тренінги для платників триватимуть. Про час і місце можна дізнатись в анонсі, клікнувши ТУТ .

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

18 грудня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів