Минулоріч в Закарпатті продано товарів і надано послуг на 13,6 млрд гривень

Минулоріч в Закарпатті продано товарів і надано послуг на 13,6 млрд гривень
Протягом 2020 року у Закарпатській області через майже 7600 касових апаратів проведено розрахункових операцій на суму 13 млрд 585 млн 764 тис. грн. Про це повідомляє Ілля Матьола – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області.

 

– Загальна сума розрахункових операцій є більшою, адже ще є достатньо видів діяльності, де суб’єкти господарювання можуть не застосовувати касові апарати. Також є ті, хто порушує законодавство, тобто має використовувати РРО але не робить цього. З такими суб’єктами ми проводимо, перш за все, роз’яснювальну роботу, а якщо це не допомагає то застосовуємо, передбачені законодавством фінансові санкції, – зазначає начальник податкового відомства караю.

Зауважимо, що відповідно до чинного законодавства суб’єкти господарювання при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, або через програмні РРО зі створенням відповідних розрахункових документів або у випадках, передбачених Законом №265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Крім того, нагадуємо, що у разі встановлення факту проведення розрахункових операцій з використанням РРО, ПРРО або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг) чи непроведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи до суб’єкта господарювання за порушення, вчинене вперше, застосовуються фінансові санкції у розмірі 10% вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг), за кожне наступне – 50% вартості проданих з порушеннями товарів (робіт, послуг).

ДПС у Закарпатській області 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

20 січня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів