Закарпатська ДПС про нові розміри мінімальних роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв

Постанова № 17 була офіційно опублікована в газеті «Урядовий кур'єр» № 10 від 16.01.2021 та набрала чинності через 10 днів з дня її опублікування, а саме 26 січня 2021 року. Постановою № 17 внесено зміни щодо встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв, зокрема:
- на «Вермути та інші вина виноградні натуральні з доданням рослинних або ароматизувальних екстрактів у скляній тарі місткістю 0,7 л, в інший тарі місткістю 1 л» за кодами вирів згідно з УКТ ЗЕД 2205 (крім 2205 10 10 00, 2205 90 10 00), встановлена мінімальна роздрібна ціна 49 грн.,
- на «Вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані), фактична міцність яких вища за 1,2 відсотка об'ємних одиниць етилового спирту, але не вища за 15 відсотків об'ємних одиниць етилового спирту, за умови, що етиловий спирт, який міститься у готовому продукті, має повністю ферментне (ендогенне) походження, які розливаються у пляшки, закорковані спеціальними пробками для таких напоїв типу "гриб", що утримуються на місці за допомогою стяжок або застібок, та/або мають надмірний тиск, спричинений наявністю діоксиду вуглецю у розчині на рівні не менше 1 бар при температурі 20° С у скляній тарі місткістю 0,7 л та 0,75 л» за кодами виробів згідно з УКТ ЗЕД 2204 10, 2204 21 06 00, 2204 21 07 00, 2204 21 08 00, 2204 21 09 00, 2204 29 10 00, 2205 10 10 00, 2205 90 10 00. 2206 00 39 00, встановлена мінімальна роздрібна ціна 109 гривень.
З метою забезпечення належного контролю за дотриманням суб'єктами господарювання встановлених мінімальних роздрібних цін на вермути та інші вина виноградні, з доданням рослинних або ароматичних речовин, слід враховувати, що:
- на вермути та інші вина виноградні, з доданням рослинних або ароматичних речовин, які газовані, за кодами виробів згідно з УКТ ЗЕД 2205 10 10 00, 2205 90 10 00 з фактичною концентрацією спирту 18 об.% або менше, застосовується мінімальна роздрібна ціна 109 грн, а на вермути та інші вина виноградні, з доданням рослинних або ароматичних речовин, які негазовані (тихі), за кодами виробів згідно з УКТ ЗЕД 2205 10 10 00, 2205 90 10 00 з фактичною концентрацією спирту 18 об.% або менше, мінімальна роздрібна ціна не застосовується;
- на вермути та інші вина виноградні, з доданням рослинних або ароматичних речовин, за кодами виробів згідно з УКТ ЗЕД 2205 10 90 00, 2205 90 90 00, з фактичною концентрацією спирту більш як 18 об.%, застосовується мінімальна роздрібна ціна 49 гривень.
При застосуванні мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на деякі види алкогольних напоїв, зокрема вермути, враховуються норми групи 22 «Алкогольні та безалкогольні напої і оцет» розділу IV «Готові харчові продукти, алкогольні та безалкогольні напої і оцет; тютюн та його замінники» додатку до Закону України «Про Митний тариф України» від 4 червня 2020 року №674-IX.
ДПС у Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Перевіряли закупівлі: що виявили закарпатські аудитори у січні?
- Tolkові партнерства: єдиний в Україні діючий виробник легкових автомобілів "Єврокар" підтримує економіку країни
- 2025 рік Закарпатська митниця розпочала зі стабільного наповнення Держбюджету – за січень спрямували 1,3 млрд грн митних платежів
- Відповідальність суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання: до бюджету додатково сплачено понад 9 млн. грн.
- У 2024 році закарпатські митники викрили «експортні» оборудки лісової продукції на мільйони гривень
- Конфіскат на митних складах Закарпатської митниці: що вилучали і на скільки у 2024 році
- У 2024 році до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 10,2 млрд грн
- Кількість зареєстрованих на Закарпатті підприємцями реєстраторів розрахункових операцій у 2024-му збільшилась на понад 5 тисяч
- Закарпатські митники упередили 58 спроб незаконного ввезення товарів під виглядом гуманітарної допомоги
- Понад 300 тисяч тонн гуманітарних вантажів оформили закарпатські митники від початку війни
- У 2024 році закарпатські платники податків сплатили до місцевих бюджетів понад 9 млрд гривень
- Закарпатська митниця: у 2024 році порушники митних правил сплатили у Держбюджет понад 30 мільйонів гривень
- Торік Закарпатська митниця видала понад 8 тисяч сертифікатів EUR.1 до 30 країн світу
- Tolkові партнерства: український представник міжнародного холдингу Fareva Group ТОВ "Інтерфіл" працює на сонячній енергії
- Закарпатська митниця: понад 220 млн грн сплатили минулоріч за розмитнення власники придбаних за кордоном іномарок
- Минулоріч платники Закарпаття перераховано до зведеного бюджету майже 23 млрд грн податків
- Найбільше експортували зерно, а ввозили автомобілі та побутову техніку - Закарпатська митниця про роботу у 2024 році
- DOU PRO від SHEMAX: релоковане на Закарпаття підприємство створило продукт, що не має аналогів в Україні
- Унікальний 3D-принтер в Обласній клінічній лікарні друкує протези для військових з ампутаціями
- У 2024 році на Закарпатті сплатили понад 23 млн грн туристичного збору
До цієї новини немає коментарів