В Україні через морози та снігопади розгорнули майже 5 тисяч пунктів обігріву

Про це повідомила пресслужба ДСНС із посиланням на дані Укргідрометцентру.
Так, 7 лютого у Львівській та Івано-Франківській областях очікується значний сніг, а на Закарпатті – з дощем, а також ожеледь, на дорогах ожеледиця, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с (І рівень небезпечності – жовтий).
8 лютого у західних, Житомирській, Київській, Вінницькій, Черкаській та Кіровоградській областях синоптики прогнозують значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини та замети з приростом снігу на 20-30 сантиметрів, у Рівненській, Волинській та Львівській областях — на 30-40 сантиметрів. На Закарпатті, Прикарпатті та у південних, Кіровоградській, Дніпропетровській областях сніг з переходом у дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий).
У Києві 8 лютого прогнозується значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий). Очікується значне зниження температури: вночі 13-16 градусів морозу, вдень — від 7 до 10 градусів морозу.
У ДСНС також повідомили, що 7-8 лютого в Україні, крім Закарпаття та півдня Одещини, очікується значне зниження температури: вночі до 12-18 градусів морозу, в північних областях подекуди до 20-24 градусів, вдень — до 8-13 градусів морозу. У південних областях вночі очікується 5-10 морозу, вдень — від 4 градусів морозу до 2 градусів тепла.
У зв'язку з погіршенням погоди місцева влада розгорнула 4764 стаціонарних пунктів обігріву, а ДСНС — 14 мобільних пунктів на базі наметів та транспортних засобів. Упродовж доби 6 лютого до пунктів обігріву звернулись 443 людини. Рятувальники не виключають, що можуть додатково розгорнути пункти обігріву у визначених місцях, якщо отримають відповідні звернення. З адресами пунктів обігріву можна ознайомитися тут.
До теми
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті зросла захворюваність на ГРВІ
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- Яких груп крові бракує в лікарнях Закарпаття цього тижня
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Дату беатифікації блаженного Петра Павла Ороса на Закарпатті перенесено
- Науковці ведуть цілодобову пряму трансляцію життя сов із гнізда птахів на Закарпатті
- Сакурове диво Ужгорода: як прищеплюють дерева і чому іноді на одному — два цвіти
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
До цієї новини немає коментарів