Понад 7 років позбавлення волі: закарпатця засудили за більш ніж десяток злочинів

Тячівська прокуратура ухвалила вирок 45-річному мешканцю смт. Великий Бичків на Рахівщині за вчинення 15 крадіжок, грабежу та побиття двох жінок, одна з яких у результаті померла. Чоловіку призначили покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі, — повідомила речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.
За її словами, закарпатець неодноразово судимий раніше за крадіжки, побиття і погрозу вбивством.
"Прокурором у суді доведено, що протягом 2018-2019 років громадянин вчиняв крадіжки та грабував мешканців Рахівщини. Окрім того, у період з лютого по березень 2019 року систематично сварився з мешканкою Великого Бичкова. Під час чергового конфлікту, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік побив жінку, від отриманих травм вона померла у реанімаційному відділенні лікарні", — сказала речниця.
Наразі очікується вступ вироку суду в законну силу.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Перед судом постане адвокат, який сприяв військовослужбовцям у звільненні зі служби без законних на це підстав
- В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця»
- Ужгородський скансен запрошує на ювілейну виставку робіт відомої української керамістки Віри Томашевської «50 років творчості»
- Родина із Дніпропетровщини отримала новий дім на Закарпатті
- Голова Закарпатської ОВА відвідав 414 окрему бригаду безпілотних систем, відому всім як «Птахи Мадяра»
- Закарпатські медики вдосконалили знання у сфері імунопрофілактики
- Закарпатець Олексій Чорпіта звільнений з російського полону
- Закарпаття готується до Тижня імунізації
- Експерти Закарпаття вивчали практичний досвід роботи вчителів зі всієї України
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- Закарпатські митники зупинили партію контрафактної продукції з Угорщини
- У центрі Ужгорода встановили великодні писанки
- Збитки на мільйони: на Закарпатті виявлено сотні незаконно зрубаних дерев
- Закарпаття: суд зобов’язав лісгосп відшкодувати 1,4 млн грн за шкоду довкіллю
- До 6 років ув’язнення засуджено винуватця смертельної ДТП, внаслідок якої загинув неповнолітній
- Закарпаття готується до масштабної події, яка збере велику кількість паломників з різних куточків світу - беатифікації о.Петра Ороса
- Будуємо цифрову незалежність разом — долучайся до події «Своє.ІТ» в Ужгороді
- Закарпатські школярки вибороли першість на четвертому етапі XXV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
- ДБР завершило розслідування щодо керівника одного з райуправлінь ДСНС Закарпаття – працевлаштував на роботу за хабар
- Уперше за останні 20 років: на Закарпатті відкрили новий пункт пропуску на українсько-угорському кордоні
До цієї новини немає коментарів