Гравець ФК" Ужгород" Віктор Ряшко: "Пробуємо награвати різні схеми, які відпрацьовуємо на тренуваннях"

Гравець ФК" Ужгород" Віктор Ряшко: "Пробуємо награвати різні схеми, які відпрацьовуємо на тренуваннях"
Півзахисник “ужгородців” Віктор Ряшко розповів клубній пресслужбі про підготовку до другого кола змагань, завдання на сезон та суперників.

 

— Команда проводить тренувальний збір в Ужгороді. Що для тебе найважче під час зимової підготовки?

— Ми з нетерпінням чекали відновлення тренувань — початку зборів, адже після першого кола була досить велика пауза. Ми дуже скучили за тренуваннями. Зазвичай, перші 10-14 днів найважчі, адже потрібно закласти хороший фундамент, а це завжди бігова робота, тренажерний зал і плюс аеробіка. Все це в дворазовому режимі тренувань щодня, тому важко входити, але все це потрібно. Всі у команді працюють з хорошим настроєм. У нас чудовий мікроклімат. Виконуємо всю роботу, що тренерський штаб запланував, всі віддаються на тренуваннях на 100%.

 

— Команда провела три спаринг-матчі. Що скажеш про гру команди?

— Завжди перші ігри на зборах проходять під навантаженнями. Тренери дають всім зіграти рівномірно, щоб подивитися, хто в яких кондиціях перебуває. Пробуємо награвати різні схеми, які відпрацьовуємо на тренуваннях. Контрольні ігри — це завжди можливість випробувати різні ігрові схеми, взаємодії на полі. Вважаю, що ми провели ці ігри на хорошому рівні, показували хорошу гру.

— Що скажеш про завдання на сезон — підвищитися у класі? Які клуби вважаєш головними конкурентами у боротьбі за вихід у Першу лігу?

— Звісно, не секрет, що команда б хотіла підвищитися у класі, маємо хороші для цього шанси. Потрібно добре підготовитися до сезону, а вже у кожному матчі грати виключно на перемогу. Докладемо максимум зусиль задля цього, адже як для гравця і загалом для команди хочеться прогресувати і вийти на кращий рівень. Щодо конкурентів, то тут їх багато, не можу виділити одного, адже вся перша п‘ятірка турнірної таблиці прагне підвищитись у класі. Тому не дивимось на інших і будемо викладатись на всі 100% в кожному поєдинку, щоб вибороти цю путівку для нашої команди.

ФК "Ужгород"

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

18 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів