З початку року закарпатські поліцейські задокументували понад пів тисячі водіїв у стані сп’яніння

Після них ідуть Берегівський, Мукачівський та Тячівський райони з 89, 88 та 78 нетверезими водіями відповідно. Найменше порушників зафіксовано на території Рахівського району – 34. Загалом же налічується 523 порушення адмінкодексу у статті керування транспортними засобами у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.
Поліцейські запевняють, що потрібно розуміти головну проблему, – більшість людей, які сідають за кермо після випитої чарки, не усвідомлюють всієї небезпеки. Вони не бачать різниці між своїми відчуттями при повній тверезості та своїм зміненим станом свідомості. Але головною проблемою в такому випадку є те, що після вживання алкоголю мозок змінює кількість хімічних речовин, які передають імпульси до організму людини. В небезпечній ситуації водій, який випив спиртне, реагуватиме значно повільніше. А на дорозі кожна секунда може коштувати людині життя. Поліцейські Закарпаття наголошують – сідати за кермо в стані сп’яніння неприпустимо. За такі безвідповідальні дії можуть поплатитися невинні люди. Пам’ятайте, дорога не пробачає помилок!
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який з пневматичної гвинтівки стріляв у чоловіка
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Поліцейські Закарпаття продовжують роботу щодо протидії вербуванню неповнолітніх
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Поліція Закарпаття розшукала 9 водіїв, які намагалися уникнути відповідальності після ДТП
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- На Міжгірщині у ДТП загинув мотоцикліст

До цієї новини немає коментарів