Пенсії, ціни, подорожі: що і як у квітні змінилося для закарпатців?

Пенсії, ціни, подорожі: що і як у квітні змінилося для закарпатців?

 

Електронна прописка. З квітня можна буде міняти місце реєстрації онлайн. Подавати заявку потрібно буде на порталі “Дія”. Спочатку зміна прописки онлайн буде доступна тільки для жителів великих міст і тих, хто змінив паспорт на ID-картку.

Пенсії та підвищення пенсійного віку для жінок. З квітня 2021 року пенсійний вік для жінок збільшиться з 59,5 до 60 років. Крім того, з 1 квітня приблизно для 2 млн працюючих пенсіонерів проведуть перерахунок пенсій.

Ціна на газ. Також з 1 квітня газопостачальні компанії зможуть встановлювати фіксовану ціну на рік. Будуть діяти два тарифи: місячний і річний, між якими можна буде переходити в будь-який момент.

Програма медичних гарантій. З 1 квітня запрацює нова Програма медичних гарантій-2021. У ній буде 35 пакетів медпослуг. З них 2 – нові, і ще 5 виділені з існуючих. Ці пакети медичних послуг передбачають надання первинної, екстреної, спеціалізованої та високоспеціалізованої, паліативної медичної допомоги та медичної реабілітації, а також допомога пацієнтам з COVID-19.

 Ціни на пологи в Україні. Пологи в Україні з 1 квітня почнуть оплачувати по-новому. Тарифи піднімуться майже на 10 тисяч гривень. Підвищені виплати від держави торкнуться не тільки тарифікації медичної допомоги на пологи, але і на послуги медиків по догляду за новонародженими. Розцінки тут.

Подорожі. Кіпр відкриває свої кордони для всіх подорожувальників з України, починаючи з 1 квітня 2021 року. Всім мандрівникам, які пройшли тестування і у яких підтверджено відсутність COVID-19, буде гарантовано перебування без карантину.

За матеріалами Finance.UA

 

06 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів