Стоматолог з великим серцем: закарпатець безкоштовно лікує зуби людям з інвалідністю

Олег Орос працює стоматологом у селі Великі Лази на Ужгородщині вже багато років. За цей час допоміг тисячам людей отримати гарну та здорову усмішку. У 2019-му році лікар разом зі своїми колегами вирішив безкоштовно допомагати людям, що не можуть дозволити собі похід до стоматолога. Чоловік розповів, що 10-15% пенсіонерів Закарпаття не мають змоги встановити зубні протези, ціни на які стартують від 6 тисяч гривень, тому вирішив допомогти спочатку їм. Планували обслуговувати 1 пенсіонера в місяць, але бажаючих виявилось так багато, що графік довелося змінити.
В результаті ця акція, що отримала назву «подаруй усмішку» тривала майже 3 роки і за цей час більше півсотні закарпатських пенсіонерів отримали зубні протези абсолютно безкоштовно. Та коли ця акція закінчилася, Олег вирішив не зупинятись та дарувати усмішки далі.
Не так давно закінчилася моя благодійна акція «Подаруй Усмішку» в якій нам майже за 3 роки вдалося запротезувати близько 60 пенсіонерів нашого краю. На цьому ми з колективом не зупинилися і, як я обіцяв почали допомагати та дарувати усмішку людям з обмеженими можливостями.
Перші пацієнти з’явились ще у 2020-му році. Зараз акція набирає обертів. Коли та чому вирішив безкоштовно допомагати потребуючим, Олег Орос відповідає скромно:
- Спробуй зробити щось для когось дуже значуще, і не чекати за це вигоди чи плати, а просто щире дякую. Сльози щастя людей, які не взмозі зробити для себе елементарних речей через брак коштів, це найбільша винагорода для мене, відчуття, що я справді для когось корисний. Мета життя - не бути щасливим чи багатим. Це бути корисним, бути співчутливим, це для мене має значення. В майбутньому Олег Орос планує ще кілька цікавих проектів про які поки що не розповідає.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
- Богдан Андріїв: "Нехай у кожному серці Великдень запалить промінь любові, надії та єдності"
- Світле свято Воскресіння Христового - головні традиції та звичаї Великодня
- Людмила Губаль: «Писанка — це лист до Бога»
- Як на Закарпатті створюють традиційну бойківську писанку: техніка та орнаменти
- Розклад Великодніх богослужінь та освячення пасок у храмах Ужгорода
- «Бограч-index» – квітень 2025: за місяць продукти подешевшали на 1,8 %
- На Закарпатті розпочинають міжнародний проєкт зі збереження культурної спадщини краю за допомогою 3D-сканування
- Закарпаття приймає родини, що шукають безпечний прихисток - приїхали 24 людини із Дніпропетровщини
- Понад 4,5 тисячі закарпатців захворіли минулого тижня на ГРВІ
- У Закарпатському центрі нейрохірургії та неврології щодня приймають 10 пацієнтів з епілепсією
- Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
- Закарпатські інженери виготовляють енергозберігаючі системи та акумулятори
До цієї новини немає коментарів