Найбільше – на Ужгородщині: вже 15 закарпатців вже зареєстрували мільйонні статки за 2020 рік

Найбільше – на Ужгородщині: вже 15 закарпатців вже зареєстрували мільйонні статки за 2020 рік
П’ятеро з Ужгорода та двоє з району, шестеро мукачівців, та по одному з Виноградівщини та Тячівщини – 15 закарпатців вже зареєстрували мільйонні статки за 2020 рік.

 

Найбагатшою наразі офіційно визнана мукачівка з доходами у 19 мільйонів гривень! Жінка отримала у минулому році понад 4 мільйони гривень від продажу майна та майже 15 мільйонів, як спадок і дарунок! Це дані станом на 1 квітня 2021 року, а останній термін подання декларацій для фізичних осіб – 30 квітня. Тож мільйонерів у Закарпатті ще може побільшати.

Найбільший дохід задекларовано платниками податків Ужгорода –це майже 114 мільйонів гривень, Мукачівщини – майже 50 мільйонів, та Ужгородщини – 22 з половиною. До бюджету у вигляді податку на доходи фізичних осіб надійшло 3 мільйони 222 тисячі гривень, військового збору – 547 з гаком тисяч гривень. В основному це доходи зі спадщини, від продажу рухомого і нерухомого майна та оренди. Нагадаємо, які категорії громадян зобов’язані подати декларацію вчасно – до 1 травня 2021 року, аби не платити штраф. Окремо приділили у вагу податковій знижці. Так, 831 краяни вже скористалися податковою знижкою за 2020 рік. Загальна сума ПДФО виведена до повернення – два з половиною мільйони гривень.

М-студіо

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 квітня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів