Можливість виграти 50 000 гривень: закарпатці можуть взяти участь у Всеукраїнських змаганнях із безпеки дорожнього руху

Громадська організація Traffic Challenge оголосила про запуск Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 — всеукраїнського змагання серед шкільних команд з безпеки дорожнього руху, яке відбуватиметься у IІІ етапи протягом місяця. Три команди-переможці отримають фінансування для своїх проєктів з поліпшення безпеки дорожнього руху у розмірі: 50 000, 20 000 та 10 000 гривень. Також за перемогу у спеціальних номінаціях учасники отримають цінні призи, а 100 шкіл — комплекти світловідбивних жилетів.
Реєстрацію команд для участі у марафоні вже відкрито — дізнатися деталі, умови участі та зареєструвати свою команду можна до 26 квітня за посиланням. Старт змагання заплановано на 29 квітня.
Команди-учасники марафону мають складатися з 8 людей. Вони проводитимуть громадські акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вчителів та батьків. Фото- та відеозвіти про виконання кожного етапу команди публікуватимуть у Facebook та Instagram з хештегами #SafetyChallenge та #Love30.
Ціллю Хештег-Марафону #SafetyChallenge #Love30 є зниження смертності та травматизму дітей на дорогах Украі?ни. Завдання Хештег-Марафону — підняти рівень безпекової грамотності населення, поширюючі світові практики з безпеки на дорозі серед українських шкіл й заохочувати дітей та підлітків втручатися у питання власноі? безпеки, а також підтримувати використання в українських школах світловідбивних жилетів.
«Діти та підлітки найбільше ризикують життям на вулицях, де вони живуть, їздять на своїх самокатах та велосипедах, граються та ходять до школи. Такі заходи, як Хештег-Марафон #SafetyChallenge #Love30, життєво необхідні для дітей та підлітків — для формування нової генерації учасників дорожнього руху з сучасними світовими цінностями у головах, а не деструктивними спадковими моделями на кшталт «не танк — об’їде», «правила існують — щоб їх порушувати», «мій дід все життя не пристібається ременем безпеки і досі живий» — наше завдання вирвати з корінням такі та подібні цьому установки з голів сучасної молоді, та посіяти в них сучасні життєві орієнтири та інструменти, що неодноразово врятують їм життя.
#SafetyChallenge #Love30 реалізується в рамках Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge та ІІ декади Дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН у світі. У такий спосіб, Україна продемонструє свою активну підтримку світових трендів у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема приєднання до Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч проходитиме під гаслом #Love30.», — розповідають організатори Хештег-Марафону.
Хто може взяти участь у #SafetyChallenge?
У Хештег-Марафоні можуть брати участь команди з навчальних закладів, що знаходяться в Україні та виконуватимуть завдання на території України. Будь-який середньоосвітній навчальний заклад може зареєструвати команду. Детальніше про умови та вимоги до учасників можна дізнатися на сайті.
Приєднатися до групи Хештег-Марафону у Facebook можна тут, а підписатися на сторінку у Instagram тут.
Генеральні партнери Хештег-Марафону - Grawe Ukraine та Winner Group Ukraine. Проєкт втілюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Національної поліції України.
Інформаційні партнери проєкту: «Авторадіо», «Київ Автомобільний», «Соцпортал», «МамаWOW» та «Folga».
До теми
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- Сьогодні - Вербна неділя
- Як називали дітей у 2024 році, зокрема й на Закарпатті? Мін'юст назвав найпоширеніші та рідковживані імена
- Від початку 2025 року на Закарпатті у ДТП загинули 13 людей
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- 143 освітяни Закарпаття отримали сертифікат, який засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
- У Закарпатській обласній станції переливання не вистачає крові усіх груп для ЗСУ
- У закарпатському облмуздрамтеатрі запрацювала дитяча театральна студія
- Асистент дитини: як працює послуга соціального супроводу під час інклюзивного навчання в Ужгороді?
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- На Закарпатті створили адаптаційний прихисток для дітей, яких повернули з-за кордону
- На Закарпатті гостра нестача крові з негативним резус-фактором
- Триває аукціон «Купи зустріч – допоможи фронту»
- Простір для дітей відкрили в Закарпатському обласному центрі зайнятості
- Персональні подарунки отримали поранені захисники від ужгородських школярів
До цієї новини немає коментарів