Тренер ФК "Ужгород": Бажання досягти перемогу у "Ниви" перевищило бажання наших футболістів

“Ми очікували від суперника, що він гратиме другим номером: від оборони, закриватися, готувати швидкий вихід у атаки, сподіваючись на наші помилки. Налаштовували на це наших хлопців. Але видно, що бажання досягти перемоги у “Ниви” перевищило бажання наших футболісті. Це дало результат. Гольові шанси були й у нас, але це — футбол. В то же час “Нива” реалізувала практично всі свої моменти.
Ми побачили зміни у вінницькій команді в порівнянні із минулим колом, недарма “Нива” навесні програла лише одного разу. Це організована команда. Вінниця — місто із футбольними традиціями, тут і має бути хороший клуб. Водночас побажаю, щоб грали на траві. Не зовсім правильно грати в другій половині квітня на штучному полі”, — зазначив наставник “Ужгород”.
На запитання щодо виходу у Першу лігу, тренер відповів: “Якщо є можливість це здійснити, будемо все робити для цього. Але для виходу у Першу лігу ще потрібна бути готовою відповідна структура”, — повідомив Володимир Васютик.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Відкритий чемпіонат міста з плавання відбувся напередодні в Ужгороді
- В Ужгороді відбувся особистий Кубок Закарпатської області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок
- Спорт як шлях до відновлення – в Ужгороді вперше відбулися змагання зі спортивного більярду серед ветеранів війни
- Закарпатські спортсмени на зимовій Олімпіаді: підготовка, перспективи, можливості
- Відбувся відкритий кубок Ужгорода та Закарпатської області з адаптивних видів спорту серед ветеранів і військовослужбовців
- Ветеранський спортивний клуб «CS GLADIATOR» відзначає річницю діяльності турніром в Ужгороді
- В Ужгороді триває чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років
- В Ужгороді, на базі ПАДІЮНу, відбувся благодійний турнір із дзюдо, присвячений Пам'яті загиблих воїнів
- 31 січня в Ужгороді – «Ігри воїнів Карпат». Встигніть зареєструватися!
- В Ужгороді відбувся відкритий Кубок міста з баскетболу серед ветеранів
- Ужгородські боксери здобули понад 700 медалей у 2025 році
- Благодійний футбольний турнір на честь ветеранів війни та пам'яті загиблих захисників провели на Закарпатті
- Близько 200 учасників з Ужгорода, Львова та Мукачева змагаються у Відкритому новорічному турнірі з фехтування, присвяченому ЗСУ
- В Ужгороді відбувся новорічний турнір із боксу
- У Берегові вперше відбувся відкритий чемпіонат області з хортингу
- Закарпатка Аннамарі Данча вперше в кар'єрі дісталася півфіналу на Кубку світу
- В Ужгороді відбувся турнір з адаптивних видів спорту «ІГРИ ВОЇНІВ КАРПАТ»
- В Ужгороді відбувся відкритий зимовий турнір із дзюдо «Randori Winter Cup»
- В Ужгороді відбувся Міжнародний турнір з кікбоксингу
- Командний чемпіонат України та чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики відбулися в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів