На Закарпатті нетверезий та позбавлений права керування водій хотів відкупитись тисячею гривень

За його словами, близько опівночі патрульні зупинили автомобіль BMW, який рухався смугою зустрічного руху. Під час перевірки документів поліцейські помітили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння. "Чоловік пройшов тест на стан сп’яніння на місці за допомогою Драгера. Прилад показав 2.40 проміле, що у 12 разів перевищує норму", — розповів речник.
На водія адмінматеріали за те, що він сів за кермо, будучи позбавленим права керувати та за керування у стані алкогольного сп'яніння.
Ернест Завадський додав, що під час оформлення адмінматеріалів водій запропонував патрульним домовитися за непритягнення його до адміністративної відповідальності. "Чоловік підійшов до службового авто і поклав у багажне відділення 1000 гривень. Таке порушення карається штрафом від 8 500 до 12 750 грн, або обмеженням чи позбавленням волі від 2 до 4 років", — додав речник.
Оскільки водій позбавлений права керування автомобілем Мукачівським міськрайонним судом у лютому 2021 року, — патрульні викликали на місце події слідчо-оперативну групу. За умисне невиконання вироку суду передбачений штраф у розмірі від 8 500 до 17 000 гривень або позбавлення волі терміном до 3 років.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».
- На Закарпатті зареєстровано випадок теніаринхозу: що варто знати про «непроханих гостей» у вашому організмі?
- У Мукачеві рятувальники деблокували водія з понівеченого внаслідок ДТП авто
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону
- Перша сотня порушень митного законодавства зафіксована у зоні діяльності Закарпатської митниці
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- Місто крізь об’єктив: у скансені відкрили фотовиставку «Мій Ужгород»
- В Ужгороді відбулася зустріч з представниками бізнесу та територіальних громад щодо підтримки підприємництва
- У Рахові поліцейські затримали раніше судимого чоловіка за підозрою в умисному вбивстві місцевого жителя
- Закарпаття: на двох перевізників склали акти за порушення з тахографами
- Більше уваги до кожної дитини: на Закарпатті прокуратура вимагає збільшити кількість фахівців служб у справах дітей у 8 територіальних громадах
- У Мукачеві та Ужгороді стартує друга хвиля програми стажувань для молоді віком 16-29 років
- На Закарпатті працюють 52 кнопки термінового виклику поліції: допомога – в один дотик
- Ще п’ять замків Закарпаття увійшли до Державного реєстру пам’яток національного значення
- На Тячівщині син завдав батькові ножового поранення: поліцейські затримали фігуранта

До цієї новини немає коментарів