В обласному центрі Закарпаття презентували «Ужгородський кошар». Що це і для кого? (ВІДЕО)

Каталог підготувало управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради, а сьогодні запросили виробників, екскурсоводів, аби вони змогли оглянути продукцію один одного, ближче познайомитися і, можливо, знайти можливості, ідеї для майбутньої співпраці.
Міський голова Богдан Андріїв наголосив, що оригінальна продукція локальних виробників яскраво доповнює імідж міста, робить його відомим далеко за межами краю, побажав усім підприємцям успішно розвивати свій бізнес і запевнив, що влада готова й надалі всіляко сприяти і допомагати.
«Кожна позиція каталогу – це ідея, робочі місця, податки для нашого міста», – відзначив начальник управління економічного розвитку Павло Логвінов. Розповів, що задум зібрати в один «кошар» креативні місцеві вироби запозичена, але її дещо доопрацювали, розширили, до прикладу, додали виробників інтелектуальних продуктів, Агенцій розвитку Закарпаття та Ужгорода. Запропонував підприємцям шукати точки дотику, долучати до логотипів своєї продукції логотип міста, вести діалог із компаніями туристичного супроводу, місцевими екскурсоводами і загалом співпрацювати, щоб синергія усіх давала результат для промоції Ужгорода.
Крафтове пиво від броварні «Бітанги»; пивоварні «Унгвайзер»; торти «Ужгород» від Валентина Штефаньо; різноманітну продукцію від «Полонинського хліба»; тістечка, глінтвейн у пляшках, який можна розігріти, коли захочеться, сиропи від кафе «Eat Me!»; два види «Ужгородської кави» від Riverside; видання та пакувальну продукцію від поліграфічного підприємства «Патент»; книги видавництва Олександри Гаркуші, домашній текстиль, хустки та інші дизайнерські вироби з принтом від Morgental; ливарні вироби від «Турбогазу»; сумки і гаманці зі шкіри; флораріуми; посуд; квести від «Фортеці»; туристичні маршрути та інтерактивні листівки з аудіогідами проєкту «Пізнай Ужгород» та ще багато цікавого – із усім цим сьогодні знайомилися, це куштували, обговорювали у «Совиному гнізді».
Підприємці, виробники, хендмейдери ділилися своїми історіями, розповідали про особливості своїх продуктів, відповідали на запитання. Скажімо, про те, як поєднали смаки, що домінують у регіоні, є у спогадах ужгородців, – у двох видах «Ужгородської кави»; що принти на дизайнерських виробах Катерини Моргентал наносяться екологічними чорнилами і якість друку в Україні для дизайнерки виявилася кращою, ніж у Туреччині; про керамічні корки для пляшок, які продаються у великих містах як колекційні сувеніри, але можуть і яскраво підкреслити корпоративну стилістику якогось бренду; як школярі замість традиційного святкування початку чи завершення навчального року обирають динамічні квести. Ішлося і про те, як вчитися, зокрема й безкоштовно, розвивати свій бізнес, представляти його на популярних у світі електронних платформах для продажу, у соцмережах.
Приналежність до «Ужгородського кошара» – це своєрідний знак найвищої якості, свідчення довіри до продукту від ужгородців та гостей міста. Виробників, які реалізовують креативні ідеї, презентують економічний потенціал нашого міста, запрошуємо долучатися до каталогу, зробити свій внесок до різноманіття «Ужгородського кошара».
Детальніше дивіться у відео, яке опублікував Богдан Андріїв :
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- У Кам’яниці висадили «Дерева пам’яті» на честь українських героїв
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Дату беатифікації блаженного Петра Павла Ороса на Закарпатті перенесено
- Науковці ведуть цілодобову пряму трансляцію життя сов із гнізда птахів на Закарпатті
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Поливаний понеділок: традиції, обряди та цікаві факти
До цієї новини немає коментарів