Більш ніж половина зареєстрованих на ЗНО з географії учасників не з’явились на тестування в Ужгороді

Більш ніж половина зареєстрованих на ЗНО з географії учасників не з’явились на тестування в Ужгороді
3125 закарпатців сьогодні склали останнє в цьому році зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Про це Суспільному розповіла уповноважена від Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Вероніка Маюрник. За її словами, порушень на цьому ЗНО в нашій області не зафіксували.

 

Цьогоріч на тестування з географії зареєструвалися 5 657 учасників. Відповідальна за проведення ЗНО в окрузі Ужгорода Олена Шварц повідомила: в обласному центрі ЗНО з географії писали 861 учасник, 463 не з’явилися. Складали тестування в 5 пунктах.

У лінгвістичній писала ЗНО Діана Тітова. Розповіла: готувалася до тестування впродовж цілого року.

"Зранку й за день до географії я не повторювала, бо все могло збитися в голові. Я відпочивала. А до того розуміла, що я цілий рік готувалася, дивилася відео в YouTube з географії. Ніби все має бути добре, а там не знаю", — сказала дівчина.

100 із 255 зареєстрованих у лінгвістичній гімназії не з’явилися на ЗНО з географії, — повідомив помічник відповідального за пункт ЗНО Михайло Русин:

"Сьогодні це були діти майже з усієї області. Це останнє ЗНО. Не всі приїхали, вибрали його просто так про запас. Повинні були виконувати роботу 150 хвилин. Деякі дуже швидко виконали. І через годину вже звільняли аудиторії".

За словами Михайла Русина, ніяких порушень під час тестування не було виявлено.

Результати тестування з географії оголосять до 30 червня. Про це розповів сьогодні, 15 червня, заступник директора Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Іван Любінець. Водночас, каже, з 29 червня почнеться додаткова сесія ЗНО. Триватиме до 11 липня.

"Це для дітей, які в силу певних обставин, поважних причин (хвороба, температура, якісь сімейні нещасні випадки) мають право на додаткову сесію, — пояснив Любінець. — Враховуючи епідемічну ситуацію, ми додаткову сесію з усіх предметів проведемо в місті Ужгород. Тільки в Івано-Франківську будуть проводитися ЗНО з хімії, фізики, німецької мови, тому що це мала кількість людей. А всі основні предмети будуть проведені в усіх обласних центрах".

suspilne.media

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

16 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів