На Закарпатті семеро випускників склали ЗНО на 200 балів (ФОТО)

На Закарпатті семеро випускників склали ЗНО на 200 балів (ФОТО)
Пресцентр ОДА повідомляє, що сьогодні, 13 липня, кращі випускники Закарпаття отримали подяку та одноразові грошові премії по 15 тис. грн за велике досягнення – 200 балів за зовнішнє незалежне оцінювання:

 

  • Олександра Бобровник;
  • Анастасія Галай;
  • Ярослав Федина;
  • Станіслав Кобзар;
  • Сергій Лошак;
  • Богдан Добош;
  • Кароліна Сусол, яка здобула 200 балів одразу з двох предметів.

Як зазначив голова ОДА Анатолій Полосков, цьогоріч вирішили відійти від звичних офіційних урочистостей і поздоровили дітей та батьків у форматі відкритого й відвертого діалогу.

«Для мене особисто – це принципово, бо відповідає духу роботи нашої команди і саме так ми досягаємо результатів, яких від нас очікує Президент України і керівництво Офісу Президента. Насправді, дуже важливо комунікувати у такому форматі, адже ми почули багато корисних думок та пропозицій щодо шляхів можливого покращення освітнього процесу з перших вуст», – зауважив голова Закарпатської ОДА.

За його словами, пропозиції та думки були різними. Однак була одна, яка об’єднувала усіх присутніх випускників: необхідність розробки програми щодо психологічної підготовки учнів до складання ЗНО. Зі слів випускників – це було найважчим, не всі змогли впоратися з моральним навантаженням і стресом, через що отримували нижчі бали, ніж заслуговували за рівнем підготовки.

Відповідні доручення щодо підготовки пропозицій та реагування на отриману інформацію вже опрацьовує профільний департамент.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

17 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів